Manli 1060 3 GB Yüksek Isı Sorunu

hunist

Hectopat
Selamlar. Hepsiburada'dan Manli 3 GB 1060 aldım. İlk işim stress testini sokmak oldu ve 86-87'den aşağı düşmedi. Bu rakam Sniper Ghost Warrior oyununda yüksek ayarlarda 80-82. Bu bana biraz yüksek geldi. Sizce normal mi? Değilse ne yapabilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
kasada sadece önde 1 adet fan var. Ama işin gerçeği çok anlamadığım için kabloları iyi düzenleyemedim. Hepsi ortada karışık duruyor. bunun etkisi olur mu bilmiyorum.

Değerler normal. Ha daha düşük olur muydu, olabilirdi. Fakat sorun teşkil etmez.
Normalin biraz üstünde tabi kasanın hava akışına göre değişebilir. Daha 30-35 derecelere ulaşan hava sıcakları başlamadı bile.

kasada sadece önce 1 adet fan var. Ama işin gerçeği çok anlamadığım için kabloları iyi düzenleyemedim. Hepsi ortada karışık duruyor. bunun etkisi olur mu bilmiyorum.

1 fan yeterli değil, bence ideali önde 2 fan arkada 1 egzoz fanı. Özensiz kablolama da zaten az olan hava akışını iyice düşürür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı