Ryzen 3 1200 Sistem Yüksek Isı Sorunu

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Ryzen 3 1200 işlemcim boşta 55 derece, Asus 1050 Ti ekran kartım boşta 53 derece, JD SSD'm boşta 49 derece.
Bu sorunlar yaklaşık 3 gündür mevcut neden kaynaklandığını hala çözemedim. Windows 10 Pro Orjinal kullanıyorum. Tüm sürücülerim güncel ayrıca yeni format attım.

Ryzen 3 1200 işlemcim boşta 55 derece, Asus 1050 Ti ekran kartım boşta 53 derece, JD SSD'm boşta 49 derece.
Bu sorunlar yaklaşık 3 gündür mevcut neden kaynaklandığını hala çözemedim. Windows 10 Pro Orjinal kullanıyorum. Tüm sürücülerim güncel ayrıca yeni format attım.
Normal bir değer bu sıcaklıklarda.

Buyrun. 10-15 dakika teste sokmadım çünkü bu sorun başladığında tekrar teste sokmuştum o zamandan kalma SS'ler mevcut. İsterseniz atarım onlarıda.
Adsız.png
Ekran Alıntısı.PNG

En fazla 77 derece olarak gözüküyor. Bu hava şartlarında gayet normal. Kasa içi havalandırma önden hava alacak arkadan ve üst kısımdan tahliye edilecek şekilde ayarlayın, kaliteli termal macun kullanın, zira stok soğutucularla gelen macunlar pek ahım şahım olmuyorlar.

En fazla 77 derece olarak gözüküyor. Bu hava şartlarında gayet normal. Kasa içi havalandırma önden hava alacak arkadan ve üst kısımdan tahliye edilecek şekilde ayarlayın, kaliteli termal macun kullanın, zira stok soğutucularla gelen macunlar pek ahım şahım olmuyorlar.

Termal macunu yeni değiştirdim. Kasamın içinde bulunan ekstra fan çalışmıyormuş. Onu takıp teste sokucam belki ondan kaynaklanıyordur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı