Manli GTX 1060 3GB nasıldır?

Mehmet Fisenk

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanlarda Manli marka GTX 1060 3 GB satın aldım. Ürün şu an elimde değil ama bizzat gördüm test ettim. Sizler nasıl bulursunuz? Ryzen 3 3200G 16 GB'lik bir sistem ile birleşirse nasıl bir sonuç ortaya çıkar?

Yakın zamanlarda Manli marka GTX 1060 3 GB satın aldım. Ürün şu an elimde değil ama bizzat gördüm test ettim. Sizler nasıl bulursunuz? Ryzen 3 3200G 16 GB'lik bir sistem ile birleşirse nasıl bir sonuç ortaya çıkar?
Hocam tek fanlı modelde biraz ısınma problemi görebilirsiniz, birde 3GB biraz güncel oyunlar için az ama yinede tabii iş görecektir. Firmayı pek tanımıyorum.

nbnbn.png

Hocam tek fanlı modelde biraz ısınma problemi görebilirsiniz, birde 3GB biraz güncel oyunlar için az ama yinede tabii iş görecektir. Firmayı pek tanımıyorum.
Aslında tek fanlı modeller ile çift fanlı modeller arasında pek fark olmaz. Soğutma bloğu etki ediyor. Bizzat test ettim. Bazı modellerde fark olabiliyor.

ghgh.png

Ekran kartı budur arkadaşlar furmark ile de paylaştım

Benim işlemcim ile youtubede baktıgım videolara bakarsak cogu oyunu ultra ve yüksekde acıyor tabi ama bir de sizin agzınızdan dinlemek lazım

Eki Görüntüle 1694796
Ekran kartı budur arkadaşlar FurMark ile de paylaştım.

Benim işlemcim ile YouTube'da baktıgım videolara bakarsak cogu oyunu Ultra ve yüksekde acıyor tabii ama bir de sizin agzınızdan dinlemek lazım.

Ne oynuyorsun o da önemli. 3GB VRAM günümüz için yeterli değil.

Aslında tek fanlı modeller ile çift fanlı modeller arasında pek fark olmaz. Soğutma bloğu etki ediyor. Bizzat test ettim. Bazı modellerde fark olabiliyor.
Hocam tek/çift terübe etmedim, SLI RTx3080 üzerinde çift fan/ üçlü fan şeklinde tecrübe ettim oradan yola çıkarak öyle bir yorumda bulundum ama öğrendiğim iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı