Manli, RTX 3060Ti Özelliklerini Paylaştı

1606153432856.png
Kaynak: MANLI confirms GeForce RTX 3060 Ti specifications - VideoCardz.com

@WaIter White iyi yapmışsın 2000 serisinin zaten en elle tutulur kartları Super serisiydi, 3070 ve RX 6800 piyasada çok fahiş fiyatlarla satılınca esprilerini kaybettiler. 3060 Ti gibi kartların gelmesi de zaten daha vakit alacak ki performans olarak 2070 Super'in pek üzerine koyamaz Ray Tracing hariç.
Çalkantılı dolar kurunu, vergileri ve stok sıkıntısını hesaba katarak 2070S almayı mantıklı buldum. Umarım pişman olmam.

Çalkantılı dolar kurunu, vergileri ve stok sıkıntısını hesaba katarak 2070S almayı mantıklı buldum. Umarım pişman olmam.

Benim mevcut sistemim Cyberpunk 2077'i görmez diyordum ona bile 1080P high ayarlardan girebileceğim görünüşe göre. Şu 3,5 yaşındaki Ryzen 1500X bile akıyor hala. Sen direkt yaslan arkana keyfini çıkar çünkü sistemin fazlasıyla güçlü 1080P için. Gittiği yere kadar götür o zamana zaten DDR5'leri konuşmaya başlarız.

Yok hocam tövbe olsun.
Sizin karttan bulursam alacağım AMD ile uğraşamam.
Dediğiniz gibi AMD kartlarla uğraşmamak en iyisi. Eski kartım RX 5700'den az çekmedim. Her gün WattMan, siyah ekran veya yeşil ekran yemekten oyunlara girmiyordum. Şu an kafa rahat. Ne Wattman ne de başka bir sorunla karşılaştım.
ASUS ROG RX 5700 XT.

Yeni konular

Geri
Yukarı