Manor Lords ''İnsanların yakacağa ve bir tımar arazisine ihtiyacı var'' hatası

RagnarLothbrok54

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Oyundan birden soğuk uyarısı aldım, uyarının açıklamasında ''insanların yakacağa ve tımar arazisine ihtiyacı var. Aksi taktirde donarak ölebilirler'' diyor.
Fakat yakacak ihtiyacımı %100 oranında karşılıyorum, bu konuda hiçbir problemim yok ve aile sayımdan fazla tımar arazim de var.
Muhtemelen bir tür bug olduğunu düşünüyorum, aynı problemle karşılaşan çözebilen varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.

20240515204157_1.jpg

20240515204215_1.jpg

20240515204229_1.jpg

Dosya Ekleri

• 20240515204157_1.jpg
    20240515204157_1.jpg
    286,3 KB · Görüntüleme: 11
  • 20240515204215_1.jpg
    20240515204215_1.jpg
    331,1 KB · Görüntüleme: 7
  • 20240515204229_1.jpg
    20240515204229_1.jpg
    355,8 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleyen: Moderatör:
Brom yakacak odun için ambara-depoya aile koymalısın(fazladan) pazar açmalılar
Yakacak odunu çözersen tımar gereksinimi gidebilir

Brom yakacak odun için ambara-depoya aile koymalısın(fazladan) pazar açmalılar
Yakacak odunu çözersen tımar gereksinimi gidebilir

Resimlere baktığım zaman o pazar yerini büyültmen gerek

Brom yakacak odun için ambara-depoya aile koymalısın(fazladan) pazar açmalılar.
Yakacak odunu çözersen tımar gereksinimi gidebilir.

Resimlere baktığım zaman o pazar yerini büyültmen gerek.

Kanka yakacak %100 karşılanıyor pazar yeri yetmiyor olsa haklısın, hani %80 falan olsa tamam ama %100 karşılıyorum zaten yakacak ihtiyacını tüm evlerin.

Özdün mü brom?

Yok kanka çözemedim ama problemin kaynağını buldum sanırım tımar arazisinin yetmemesiyle ya da yakacakla alakası yok. Oyunda tımar arazilerinde veya köşkte yangın çıkıp yıkıldığında tamir etsen ya da yenisini yapsan bile o evde yaşayan insanlar evsiz olarak kalıyor ilk attığım fotoğraflarda bir tımar arazim yanmıştı oradaki insanlarmış evsiz kalanlar daha sonra köşküm yandı içindeki bütün vasallar yani hizmetçiler soğuk uyarısı veriyor evsiz algılıyor yani onları oyun. Böyle bir bug var Türkçe ve yabancı kaynaklarda araştırdım bayağı fakat kimse bir çözüm bulamamış maalesef yapacak bir şey yok oyun erken erişimde olur böyle şeyler deyip bekleyeceğiz 😂

Yok kanka çözemedim ama problemin kaynağını buldum sanırım tımar arazisinin yetmemesiyle ya da yakacakla alakası yok. Oyunda tımar arazilerinde veya köşkte yangın çıkıp yıkıldığında tamir etsen ya da yenisini yapsan bile o evde yaşayan insanlar evsiz olarak kalıyor ilk attığım fotoğraflarda bir tımar arazim yanmıştı oradaki insanlarmış evsiz kalanlar daha sonra köşküm yandı içindeki bütün vasallar yani hizmetçiler soğuk uyarısı veriyor evsiz algılıyor yani onları oyun. Böyle bir bug var Türkçe ve yabancı kaynaklarda araştırdım bayağı fakat kimse bir çözüm bulamamış maalesef yapacak bir şey yok oyun erken erişimde olur böyle şeyler deyip bekleyeceğiz 😂

Çok ilerlememişsin kanka zaten :D New Game

Geri
Yukarı