Mansur Yavaş'a 2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü verildi

@Adem Yıldız_ cevap verildi ona, gayet de yeterli ve %100 doğru bir cevap. Bkz:

Kaçma olayından emin değilim sadece, bu halkta bu kafa olduktan sonra Türkiye yerin dibine batmadan gönderilmez bunlar.

Alakası yok bununla. Olmayan siyaset bilginizle ahkam kesmenize güldüm.

Mansur Yavaş'in aday olmayacaklarini bildikleri için onu öne çıkarmaya çalışıyorlar.

@Iskenderun, gereğinden fazla mı? İşini yapan adamı övüyoruz. Milleti gene bu hale getiren kim, işini yapacak adamı abarttıracak derece sevdiren kim? Senin malum kişi, konuşturma daha da.

Belediye başkanları bu memlekette rantçıların,mafyatik ailelerin kucağındadır,senin oğlun,kızın hergün şu yoldan yürüyor dediklerinde geri basmayacak insan yok.Sürekli seçimleriyle halk eleştirilir ama eleştirenlere bakın onlar da başkasının bayrağını sallıyor.Yürümeyen sistemlerin isim değişince yürüyeceğini zannediyor ya da işlerle ilgili bir derdi yok,derdi isimlerle.Belediyelere kapağı atanlar imarla,arsayla,işletmeyle yolunu buluyor yıllardır,çoğu zaman da kılıfına uygun,bu bir yolsuzluk diyemiyorsun.Edevletin olduğu bir memlekette artık insanlar en azından illerine yapılacak park,bahçe gibi konularda söz söyleyebilmeli.Hepinizin memleketinde eskiden yeşillik bir yer,imara açılmış ve yeşil öldürülmüştür.Bunla ilgili hiç söz hakkınız yok,bunu dert etmiyorsunuz,biri gelsin benim düşündüğüm gibi yapsın istiyorsunuz.Bu kafayla halkı eleştirdiğinizi söylemiş miydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı