MANTIS-3060 / AMD Ryzen 5 5500 sistem nasıldır?

uchiha obito

Kilopat
Merhaba, bu ürünü satın almayı düşünüyorum. Bu fiyata iyi midir sizce veya başka önerileriniz var mı? Şu an elimde bulunan bilgisayarda 1 TB depolama var, onu bu bilgisayara da aktarabilir miyiz? Bilgisayar konusunda zayıfım biraz. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Merhaba, bu ürünü satın almayı düşünüyorum. Bu fiyata iyi midir sizce veya başka önerileriniz var mı? Şu an elimde bulunan bilgisayarda 1 TB depolama var, onu bu bilgisayara da aktarabilir miyiz? Bilgisayar konusunda zayıfım biraz. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Ne güzel denk geliş, bende bu sistemin özelleştirilmiş halini kullanıyorum.
5600/B550 ve 1TB SSD yaptım, bir de soğutucu alırsanız bu modele tadından yenmez.

Bütçeniz yeterse 5600 işlemci yapmanızı öneririm ama yanına güzel bir soğutucu almanız lazım. Bir de ekran kartı 8 GB ileride sıkıntı çıkartabilir. Bir de anakart B550 seçersen daha iyi olur.

Geri
Yukarı