MANTİS 6800 VS TECHNOPAT-TN3

2K daha iyi olur ama 1080P'de de çok bir sorun olmaz hocam ufak bir darboğaz olur sadece oda hissedilmez.
Peki o ufak bir darboğaz da ne oluyor hocam kasıyor falan mı çok rahatsız eder mi içime kurt düştü şimdi almalı mıyım sence 1080p çünkü 2K nın bütçesine çıkamam en ucuzu 5 bin TL. Bir de 1080p al dersen bu monitörü herkes tavsiye etti bi bakar mısın sence alayım mı veya senin daha iyi bi tavsiyen olur mu bu fiyata bu özelliklerde, çok soru sordum kusura bakma 😄

Peki o ufak bir darboğaz da ne oluyor hocam kasıyor falan mı çok rahatsız eder mi içime kurt düştü şimdi almalı mıyım sence 1080p çünkü 2K nın bütçesine çıkamam en ucuzu 5 bin TL. Bir de 1080p al dersen bu monitörü herkes tavsiye etti bi bakar mısın sence alayım mı veya senin daha iyi bi tavsiyen olur mu bu fiyata bu özelliklerde, çok soru sordum kusura bakma 😄
Link eklemeyi unutmuşum

Peki o ufak bir darboğaz da ne oluyor hocam kasıyor falan mı çok rahatsız eder mi içime kurt düştü şimdi alınır mı? Sence 1080p çünkü 2K'nın bütçesine çıkamam en ucuzu 5 bin TL. Bir de 1080p al dersen bu monitörü herkes tavsiye etti bir bakar mısın sence alayım mı veya senin daha iyi bir tavsiyen olur mu bu fiyata bu özelliklerde, çok soru sordum kusura bakma 😄

Link eklemeyi unutmuşum

Rahatısız etmeyecek bir şey hocam hissetmezsiniz bile şöyle düşünün kart %100 kullanılacağına %90-95 kullanılacak bu da 5-10 FPS kaybettirecek en fazla kasama falan olmaz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı