Maono AU-A04 vs Fifine K669B

oneshottt

Decapat
Arkadaşlar bütçem en fazla 500TL. Bu 2 mikrofon arasında kaldım. Daha önce BM800 ve Midex MX1010 aldım ama memnun kalmadım. Biri bozuldu birini de kullanılmış gönderdiler. YouTube için kullanacağım. Ne önerirsiniz?

Fifine T669 var bende, K669B ile tek farki yanda gelen aksesuarlari. Gayet memnunum ses kalitesi ve kullanim kolayligi olarak.

Ama hangi mikrofon olursa olsun masa uzerinde kullanacaksan bir miktar da olsa masaya dokundugunda olusan titresimleri karsiya iletir. Shock mount yada boom arm gerekli bence ciddi dusunuyorsan. 150₺ civari fark vardi K669B ile arasinda ben alirken. Kesinlikle deger o farka yanda gelen boom arm, shock mount, pop filter vs aksesuarlar icin.

Fifine T669 var bende, K669B ile tek farki yanda gelen aksesuarlari. Gayet memnunum ses kalitesi ve kullanim kolayligi olarak.

Ama hangi mikrofon olursa olsun masa uzerinde kullanacaksan bir miktar da olsa masaya dokundugunda olusan titresimleri karsiya iletir. Shock Mount ya da boom ARM gerekli bence ciddi dusunuyorsan. 150₺ civari fark vardi K669B ile arasinda ben alirken. Kesinlikle deger o farka yanda gelen boom ARM, shock Mount, pop filter vs aksesuarlar için.

Standım var. Siz nereden aldınız. Acaba. Kutusu bantlı mıydı? Yani kullanılmış gelmesini istemiyorum artık. Bir de maono au 04 nedense daha iyi geliyor bana ama kararsız kaldım.

Maono ile ilgili bir fikrim yok.

Yonka Muzik firmasindan satin aldim, ithalatci/distributor onlar sanirim.

Ses kalitesi olarak Youtube uzerinden Hardware Canucks sitesinde benzer modellerle karsilastirma videosu vardi, onu izleyip karar vermistim bu modele.

Kutusu duruyor hala. Kahverengi karton kutu icerisinde gelmisti. Dis kisminda bant vs hatirlamiyorum. İceride gri renkli kopuk var parcalarim bulundugu bolmeler olan.
Yok reis kalsın aman. Bir daha oradan bir şey almam.

Bu mikrofonu ben Arsey Ticaret diye bir yerden almışım ya Yonka Müzikten değil. Önceki mesajımı yok sayabilirsin. Kutuyu tekrar kontrol ederken farkettim az önce.
@oneshottt

Son düzenleme:
Kutusu duruyor hala. Kahverengi karton kutu icerisinde gelmisti. Dis kisminda bant vs hatirlamiyorum. İceride gri renkli kopuk var parcalarim bulundugu bolmeler olan.

Bu mikrofonu ben arsey ticaret diye bir yerden almışım ya yonka müzikten değil. Önceki mesajımı yok sayabilirsin. Kutuyu tekrar kontrol ederken fark ettim az önce.
@oneshottt

Fifine alasım var seninkinden ama işte aklımda Maono da acaba hangisi daha kalitelidir bilemiyorum. Fifine de fiyat olarak uygun geliyor bana. Kararsız kaldım.

Geri
Yukarı