Maraş dondurmacaları hakkında düşünceleriniz nedir?

Jack of Blades

Kilopat
Katılım
9 Ocak 2014
Mesajlar
6.601
Makaleler
10
Çözümler
6
Dondurmacılar, erkek müşterilerin yanında kadın bir arkadaşı olduğunda kadına jest olsun diye ısmarlar herhalde gibisinden düşünüyorlar sanırım. Art niyetle yapanlar da vardır elbet, ki var bence...
Birini korkutarak ilgi çekmek kadar saçma bir yöntem daha yok herhalde. Şu ana kadar o tür dondurmacıların önünden en az 20 farklı kadınla geçtim, hiçbiri haberi yokken yapılan o saçmalıktan sonra yerinden sıçrayıp "ay ne şeker, dondurma yiyelim mi?" demedi.

Arada işini düzgün yapanlar var diye gördüğüm çoğunluğa neden laf etmeyecekmişim? Gördüklerimin çok büyük kısmı art niyetli.
 

Jira

Zettapat
Katılım
22 Kasım 2016
Mesajlar
22.480
Makaleler
19
Çözümler
84
Yer
Boeing 777
Küçükken bön bön izlerdim yaptıkları şovu. Uzatırdı çubukla birlikte külahı, tam avuçlayacakken şovuna devam ederdi. İçimden ''ver artık şu lanet dondurmamı da çekip gideyim'' düşüncelerimle bön bön bakmaya devam ederdim.

Şimdi 190 cm'ye yaklaşık, 85 kg civarlarında takılan ve tanımadığım insanlara karşı son derece poker face ve soğuk oluşumla çoğu dondurmacı son dondurma topunu da atıp çikolatalı sosa bandırdıktan sonra hemencecik külahı teslim ediyor :)
 

Yeni konular

Yukarı