Maraz Ali mi, Polat Alemdar mı?

Polat Alemdar.

Gayet güzel oynuyor adam.
Allah Allah, biz aynı Kurtlar Vadisi / Polat Alemdar'dan bahsetmiyoruz demek ki. Benim bahsettiğim Polat Alemdar dizi boyunca tek mimik yapmamış, sesi başkasının dublajı olan, çatışma sahnelerinde tek yaptığı dümdüz yürürken sağa sola bam bam ateş etmek olan bir karakter.

Allah Allah, biz aynı Kurtlar Vadisi / Polat Alemdar'dan bahsetmiyoruz demek ki. Benim bahsettiğim Polat Alemdar dizi boyunca tek mimik yapmamış, sesi başkasının dublajı olan, çatışma sahnelerinde tek yaptığı dümdüz yürürken sağa sola bam bam ateş etmek olan bir karakter.

Oyuncuyu değil karakteri diyorlar.

Polat Alemdar çok iyi işlenmiş bir karakter.
Vatan Şaşmaz da iyi oynamış.
Maraz Ali maalesef Polat kadar sağlam bir karakter değil.

Maraz ali polislikten atılmış bir eşkıyaydı. Polat alemdar ise devlete çalışan bir mafya.
Birden fazla kez gördüm bunu ama Maraz Ali karakteri aslında eşkiya değildi. Merkez bankası soygunu hariç şahsi çıkarları için eşkıyalık yapmadığını söylüyordu. Sondan bir önceki sezonda Maraz Ali’nin istihbarat teşkilatı üyesi olduğu işlenmişti. Polislikten atılma kısmı hakkında yıllar önce devlet içinde devlet adı altında FETÖ gerçeğini işlemişlerdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video ismi: Adanalı gerçekleri öğreniyor.

Part 2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı