Marcao'nun Kerem'i Dövmesi

Bu olayı da başkalarına kaptırmadık.

237804443_4535153713201541_1942061104544647089_n.jpg

Her ne kadar kerem temiz ve iyi bir çocuk olsa da maç içinde olanı bilemeyiz. Yapmıştır o da sinirlendirecek bir şey. Ha Marcaonun yaptığı doğru mu değil. Derhal takımdan gönderilmeli.

Karşılığı olsaydı da 2 sporcu arasında bir kavga izleseydik bari. :D Türkiye'de iyi futboldan, iyi futbolculardan, sportmenlikten vazgeçeli yıllar oldu. Bari futbol dışı bir şeyle eğlendirseydi.

Evet, NHL izleme nedenim de bir zamanlar bu kavgalardı. :D Neden bilmiyorum bu sporlarda kavgaları, yarış sporlarında kazaları izlemeyi çok seviyorum.

Mesela Macau'daki bir yarışta 3 yıl önce Formula arabası platforma "saplandı" ve sürücüsünün omurgasından ameliyat olması gerekti. O kazayı hâlâ arada açıp izliyorum, sürücü de iyi durumda. Sophia Flörsch hâlâ yarışıyor farklı sınıflarda. 1:13'teki açı çok iyi. 1:37'deki açı da güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Verstappen 51G yedi kazada diyenlere öyle kazalar gösteririm ki "nazarlık o kaza bir şey olmaz" derler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı