Margarin Vs Tereyağ

Margarin Vs Tereyağ

• margarin

• Tereyağ

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
İkiside hoş, param hangisine yetiyorsa onu alırım. Margarin kalp hastalığına sadece ailesinde kronik olarak sağlık sorunları olanlarda görülür diye düşünüyorum.

İkisi de hoş, param hangisine yetiyorsa onu alırım. Margarin kalp hastalığına sadece ailesinde kronik olarak sağlık sorunları olanlarda görülür diye düşünüyorum.

Bazı şeyler vardır, haklarında düşünmek gerekmez, gerçekleri vardır sadece. Limonun ekşi olması gibi, limonun tuzlu olduğunu düşünüyorum demek boşunadır. Bu limonu tuzlu yapmaz.

Sizin margarin hakkındaki düşünceniz de bu şekilde. Bu görüşünüzü destekleyecek herhangi bir bilimsel makale veya bir bilim insanının konuşması gibi bir veri elinizde var mı?

Bazı şeyler vardır, haklarında düşünmek gerekmez, gerçekleri vardır sadece. Limonun ekşi olması gibi, limonun tuzlu olduğunu düşünüyorum demek boşunadır. Bu limonu tuzlu yapmaz.

Sizin margarin hakkındaki düşünceniz de bu şekilde. Bu görüşünüzü destekleyecek herhangi bir bilimsel makale veya bir bilim insanının konuşması gibi bir veri elinizde var mı?
Nasıl protein tozunun yan etkileri kronik karaciğer rahatsızlığına yatkın olan insanları etkiliyorsa margarin de aynı şekil.

Nasıl protein tozunun yan etkileri kronik karaciğer rahatsızlığına yatkın olan insanları etkiliyorsa margarin de aynı şekil.

Dediğim gibi söylemleriniz bilimsel bir kaynağa dayanmadığı sürece önemsiz.

Ayrıca protein tozu da herkesi olumsuz etkiliyor, karaciğer hastalığı olan kişileri sadece daha fazla etkiliyor.

Dediğim gibi söylemleriniz bilimsel bir kaynağa dayanmadığı sürece önemsiz.

Ayrıca protein tozu da herkesi olumsuz etkiliyor, karaciğer hastalığı olan kişileri sadece daha fazla etkiliyor.
Hocam kendi düşüncemi söyledim sadece. Bu arada whey protein tozu takviye edici gıdadır, trans yağ, GDO, koruyucu madde vb. bir şey içermez. Sadece bazı insanların karaciğeri, yüksek miktar proteinleri işleyemediği için sıkıntı çıkartır, normal birisinde yan etkiside görülmez.

Geri
Yukarı