Marka ve Kuruluşları Taklit Etme Cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Y

Yılmaz ÇABUK

Ziyaretçi
Bugün size yeni biten cezamı anlatacağım.
Üye olmamdan bu yana forum adım "Microsoft"tu. Fakat ne olduysa bir gün Sosyal'e girince "Şirket kimliğine bürünmekten ... tarihine kadar yetkileriniz kısıtlandı." diye bir ceza mesajı aldım. Ya hu arkadaş böyle ceza mı olur? Bu cezayı veren yetkiliye sesleniyorum: "Ceza verecek neden yoktu değil mi? Sende en son nickime taktın." :mad::lanet::morgöz:

Yazım hatam yok. Yabancı kelimeler kullanmıyorum, ki Recep abi bile çoğu zaman istemeden yabancı kelime kullanıyor, ben onun İngilizce söylediği kelimeleri Türkçe'ye çevirip söylemeye çalışıyorum. Noktalama işaretlerini (metinden de anlayacağınız gibi) çok iyi kullanıyorum.

Olur ya belki gerçekten "Şirket kimliğine bürünmek ceza sebebidir" diye bir Technopat kuralı vardır diye, "Technopat Sosyal Kuralları" ve "Kullanıcı Sözleşmesi" ni baştan sona 2 kez okudum, yok arkadaş! Hiçbir yerde nick ile ilgili böyle bir kural yok.

Şimdi bu yetkilinin benden özür dilemesini veya hiç değilse eski nickim olan "Microsoft" un bana geri verilmesini rica ederim. Sayın @Recep Baltaş , @MF , @Ali Güngör @SypeR .

Son düzenleyen: Moderatör:
@MF , en azından nickimi "Asus ROG" olarak değiştirseniz?
Mümkün değil. Bu sizde öyle bir takıntı ki, doğum tarihinizi bile 4 Nisan 1975 olarak Microsoft'un kuruluş tarihi ile değiştirmişsiniz. Bir an önce bu takıntıdan kurtulmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı