Carding ve cezası

MiningciAGA

Picopat
Arkadaşlar merhabalar, ucuza GeForce NOW ararken cardinge kadar geldim. Adamlar çaldıkları kartları böyle çatur çutur satıyorlar. Bir sürü dolandırıcı site var ama bu en güvenilirlerinden birisi. Adam bunu Darkweb'de bile satmıyor düz satıyor Google'da. 60$ veriyorsun, minimum 1000$ alıyorsun. Bunun cezası vs. caydırıcı değil mi? Fbı bunlara baskında yapmış araştırmalarıma göre ama hala satıyorlar. Adamlar bunlarla 3D Secure ödemesi olmayan yerlerden Amazon gift code, Steam gift code vs. alıp ucuza satıyorlarmış. Böylece bu parayı bakiye yapıyorlarmış. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

1632602965478.png

Yahu madem minimum 1000 dolar bakiyesi var neden kendileri alıp ucuza satmıyor? O kredi kartını kullanıp Steam kodu vs. almak, kart bilgilerini satmaktan daha mı az suç? Mantıklı mı sizce?

Suçtur, almayınız.

Yahu madem minimum 1000 dolar bakiyesi var neden kendileri alıp ucuza satmıyor? O kredi kartını kullanıp Steam kodu vs. almak, kart bilgilerini satmaktan daha mı az suç? Mantıklı mı sizce?

O kredi kartında çatır çutur alışveriş yaparsan, banka çabucak fark eder. Dikkatli olmak lazım. Bu riski almayan, böyle paralara satıyor. Genellikle bu tür kartlarda daha çok para oluyor, ihtiyacını alıp gerisini ucuz fiyata satıyorlar. Fakat ben bu sitenin dolandırıcı olduğunu düşünüyorum, tor bile kullanmaması ve monero kabul etmemesi bence dolandırıcı olduğunun göstergesi. Dolandırıcı olsa bile almayın zaten, çünkü suç.

Harcayıp satamazsın decline duruma düşecektir Türkiye'de Türk kartla yaparsan önlemsiz şekilde sabaha kapına tebligat gelir bu durumlara bulaşmayın sıkıntılı işler. @433815

Harcayıp satamazsın decline duruma düşecektir Türkiye'de Türk kartla yaparsan önlemsiz şekilde sabaha kapına tebligat gelir bu durumlara bulaşmayın sıkıntılı işler.
Hocam yanına özel Socks5 IP'si de veriyorlarmış. Adamın konumu neredeyse oraya çok yakın bir yerin IP'sini. Ondan anlamıyorlarmış.
(Bunlar uzun araştırma sonucu elde edindiğim bilgiler. Denemedim.)

Hocam yanına özel socks5 IP'si de veriyorlarmış. Adamın konumu neredeyse oraya çok yakın bir yerin IP'sini. Ondan anlamıyorlarmış.
(bunlar uzun araştırma sonucu elde edindiğim bilgiler. Denemedim.)

Hocam sıkıntılı işler daha geçen gün yakın arkadaşım ifadeye çağırılmış uğraşmayın böyle işlerle.

Yeni konular

Geri
Yukarı