Markası bilinmeyen çoklu akım korumalı priz almak zararlı mıdır?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba. Geçen elektrikçide bir işim vardı ve ampul aldım. Ayrıca ben ve bir arkadaşımın çoklu prize ihtiyacımız var. Ona da hediye olarak almak istedim ve çok ucuz bir fiyata gösterdi. 50 TL miydi neydi ve bir sürü girişi vardı ama fiyatını net olarak hatırlamıyorum. Neyse sorum şu: Arkadaşıma da alacağım için sorumluluk almış olur muyum? Bir şey olur mu?

Kesinlikle zararlı.Ben o hataya düştüm buzdolabıma taktım ve 3 gün sonra cızırtı sesleriyle bir yanık kokusu yayılmaya başladı.bir baktım ki almıs oldugum akım korumalı prizde yanıklar mevcut.kesinlikle bu konuda paraya acımayın.

Kendi vicdan muhasebeni neden bize yaptırıyorsun ki? Başlığı görünce teknik bir soru var herhalde diye girdim ama merak ettiğin şey aslında duygusal bir meselenin cevabı.

Sorumluluk almış olur muyum derken kendim için de söylüyorum. Vicdan muhasebesi gibi gereksiz tanımlarınızı kendinize saklayıp tamamen kendi işinize odaklanabilirsiniz. O lafı tamamen ürün zarar verir mi diye yazmıştım böyle ufak ve gereksiz detaylara takılacaksanız lütfen konuyu terk edin. Bu forumdaki toksik kitlenin sorunu bu işte. Dediğinizin ne anlama geldiğini bilmeden laf sokma peşindesiniz.

Kesinlikle zararlı. Ben o hataya düştüm buzdolabıma taktım ve 3 gün sonra cızırtı sesleriyle bir yanık kokusu yayılmaya başladı. Bir baktım ki almıs oldugum akım korumalı prizde yanıklar mevcut. Kesinlikle bu konuda paraya acımayın.

Tunçmatik de çok pahalı hocam ya. Goldmaster vs. gibi az bilinse de bilinen markalardan alsam ne olur?

Sorumluluk almış olur muyum derken kendim için de söylüyorum. Vicdan muhasebesi gibi gereksiz tanımlarınızı kendinize saklayıp tamamen kendi işinize odaklanabilirsiniz. O lafı tamamen ürün zarar verir mi diye yazmıştım böyle ufak ve gereksiz detaylara takılacaksanız lütfen konuyu terk edin. Bu forumdaki toksik kitlenin sorunu bu işte. Dediğinizin ne anlama geldiğini bilmeden laf sokma peşindesiniz.

Tunçmatik de çok pahalı hocam ya. Goldmaster vs. gibi az bilinse de bilinen markalardan alsam ne olur?
vallahi hocam orası size kalmış.ben tamamen tecrübe ettiğim şeyleri sizinle paylaştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı