Marketcap olmayan coin alınır mı?

Sana tavsiyem şhit coinlerden uzak durman yok duramıyorum dersen max 10$ para at.
Knk bu coinde para iyi artıyor. Az bir şey yatıracağım zaten *100 felan oluyor belli aralıkla.Ama marketcap yazan yerde hiç bir şey yazmıyor.Bunun bi sebebi vardır diye sordum .Mesela yatırırırım para artar çekemem ya da gösterilen değerin hatalı olması gibi şeyler ?

Knk bu coinde para iyi artıyor. Az bir şey yatıracağım zaten *100 felan oluyor belli aralıkla.Ama marketcap yazan yerde hiç bir şey yazmıyor.Bunun bi sebebi vardır diye sordum .Mesela yatırırırım para artar çekemem bunun gibi şeyler ?
hacimsiz olduğu için bir anda proje batabilir ve o coinmarket girmesi için para ödemesi lazım diye biliyorum + borsalara girerse oraya da extra para vermeleri lazım. bu coinler mex gibi borsalarda listeleniyor genelde. ucmadan 5-10$ atarsan en azından 25-30 dolar oluyor denemişliğim var.

hacimsiz olduğu için bir anda proje batabilir ve o coinmarket girmesi için para ödemesi lazım diye biliyorum + borsalara girerse oraya da extra para vermeleri lazım. bu coinler mex gibi borsalarda listeleniyor genelde. ucmadan 5-10$ atarsan en azından 25-30 dolar oluyor denemişliğim var.
1 dolara 5000 dolar deyim sana knk.Böyle bir durumda ne olur?Hacimi de son 24 saatte 200 dolar gözüküyor çok değişik bi coin. Giderse de 1.5 dolarım gider bir şey olursa bilgilendiririm seni de .

knk web3 cüzdanda denemek için aldım 0.5dolarlık. Bu token için 24 saaatlik alım satım hacmi çok düşük olduğundan dolayı fiyatlar kolaylıkla manipüle edilebilir. Bu nedenle web3 cüzdanı bu varlığın değerini hesaplamayacaktır diye uyarısı var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı