Marketten 25 TL'ye salam alınır mı?

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar bizim mahalle marketinde aç bitir tarzı salam 25 liraya satılıyor, bana ucuz geldi, sizce sağlıklı mıdır alınır mı? Ve sağlıklı olmasa bile tadı güzel midir?

Salamlar sağlıklı değildir fakat aralarından sağlık yönünden en iyisi hindi füme diyebilirim. Yağ oranı çok düşük ve protein oranı yüksek. Fakat her gün yeme östrojen dengeni bozabilir.

Arkadaşlar bizim mahalle marketinde aç bitir tarzı salam 25 liraya satılıyor, bana ucuz geldi, sizce sağlıklı mıdır alınır mı? Ve sağlıklı olmasa bile tadı güzel midir?

Eşek eti yoksa sağlıklı derler ancak tavsiye etmem. Zaten arkasına bakarsanız anlarsınız.

Isıl işlem görmüş hiçbir ürünün sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ve asla yemem. Ev yapımı veya butik ürün olmadığı sürece hiçbir kuvvet bana salam, sosis yediremez.

Gerçekten kasap sucuğu ise yerim. X bir marka sucuk yapıp üzerine kasap sucuğu yazıp raflara koyduysa yemem.

Gerçek kasap sucuğunun markası olmaz zaten hocam. Kasaba gidersin orada asılı durur alır eve gidersin direk tavaya atarsın kendi yağında mis gibi pişer.

Gerçek kasap sucuğunun markası olmaz zaten hocam. Kasaba gidersin orada asılı durur alır eve gidersin direk tavaya atarsın kendi yağında mis gibi pişer.

Ama fiyatı da bir o kadar mis.

Yeni konular

Geri
Yukarı