Marmara çizgi güvenilir mi?

sqeax

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Yeni yeni çizgi roman almaya başlıyorum da Marmara çizgi sitesinden alacağım güvenilir mi? Baskıcısıda mı oluyormuş neymis bilmiyorum.

Hocam güvenilir. Başta bana çok fazla hasarlı ürün gönderdiler ama haklarını yememek lazım çok fazla ilgilendiler yenilerini gönderdiler ve üzerine 2 tane çizgi roman hediye ettiler. Güvenilir alabilirsiniz.

Meraktan soruyorum hasarlı gelen seri hangisiydi?
Yürüyen Ölüler. Dediğim gibi hocam böyle hasarlı ürün gönderme mevzusu oldu ama bilerek olmadığına çok eminim ki benimle ilgilenen adam da haklı kendince. O da neredeyse her gün kitaptan pahalı kargo parası verdi.

Yürüyen Ölüler. Dediğim gibi hocam böyle hasarlı ürün gönderme mevzusu oldu ama bilerek olmadığına çok eminim ki benimle ilgilenen adam da haklı kendince. O da neredeyse her gün kitaptan pahalı kargo parası verdi.
Yürüyen Ölüler 1 2 3 almıştım çok memnunum. Şimdi de Moon Knight set almayı düşünüyorum üç tanesi 113 tl ye geliyo.

Yürüyen Ölüler 1 2 3 almıştım çok memnunum. Şimdi de Moon Knight set almayı düşünüyorum üç tanesi 113 tl ye geliyo.
Uyguna satıyorlar bence Yürüyen Ölüleri. Diğer alışveriş sitelerinde gördüm incecik çizgi romanı 70TL'ye satıyor aynı yayıncıdan. Garip. Güzel site, pek eski değil diye biliyorum yeni yeni açıldı sanırsam.

Uyguna satıyorlar bence Yürüyen Ölüleri. Diğer alışveriş sitelerinde gördüm incecik çizgi romanı 70TL'ye satıyor aynı yayıncıdan. Garip. Güzel site, pek eski değil diye biliyorum yeni yeni açıldı sanırsam.
Yürüyen Ölüler 1 2 3 kargoyla beraber 100 tl ye almıştım. Daha da yürüyen ölüler almam gibi duruyor biliyorsunuz türkçeye çevriilme sorunu veya stok sorunları çok oluyo zaten dizisinide izleyince yarı spoilerli okumus oluyoruz

Yürüyen Ölüler 1 2 3 kargoyla beraber 100 tl ye almıştım. Daha da yürüyen ölüler almam gibi duruyor biliyorsunuz türkçeye çevriilme sorunu veya stok sorunları çok oluyo zaten dizisinide izleyince yarı spoilerli okumus oluyoruz
Çok farklı aslında çizgi romanı pek benzerlik yok, var tabii bazı şeyler olarak ama bence çizgi romandaki olaylar daha sarsıcı, karakter ölümleri v.s.

Çok farklı aslında çizgi romanı pek benzerlik yok, var tabii bazı şeyler olarak ama bence çizgi romandaki olaylar daha sarsıcı, karakter ölümleri vs.

Merhaba hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın.
Ben moon Knight set aldıktan sonra moon Knight set yazıyorum Marmara çizgi de çıkmıyor sizce neden olabilir?
Ben sipariş verdim sadece meraktan soruyorum.

Sorun değil hocam, bunlardan bahsediyorsanız bende çıkıyor.

1645866960343.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı