Marshall Motif alınır mı?

borisyeisar

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Bana üst frekansları temiz bir kulaklık lazım. Bas yoğunluğu neredeyse hiç umurumda değil. Kulaklığın karakterini dengede tutabilecek kadar olsun yeter. Marshall markası bunu yapabiliyor diye biliyorum. Kullanan ya da deneyen var mı bu kulaklığı? Sizce nasıl?

Bir dükkanda deneme fırsatı buldum. True wireless bir kulaklık kullanmak istiyorsanız temiz "high"ları önce bir gözden çıkarmanız gerekiyor diyebilirim. Bu kulaklık için de aynısı geçerli. Oldukça derin bir basa sahip, tatlı "mid" frekansları var. Fakat, yüksek frekanslara gelince cortlayan, sıradan bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.

Bir dükkanda deneme fırsatı buldum. True wireless bir kulaklık kullanmak istiyorsanız temiz "high"ları önce bir gözden çıkarmanız gerekiyor diyebilirim. Bu kulaklık için de aynısı geçerli. Oldukça derin bir basa sahip, tatlı "mid" frekansları var. Fakat, yüksek frekanslara gelince cortlayan, sıradan bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
Kararlıyım, üst frekanslarda çok cortlamayan bulacağım. 😃

Kulak içi bluetooth almam lazım artık. Kablolu benim için direk imkansız. 1 haftaya çöp ederim kabloluyu, o nedenle amfi+kulaklık alamıyorum. Kulak üstü bluetooth severim ama neredeyse tamamı deri pedli ve yazın çok terletiyor. Güneş altında kullanacak bir kulaklık lazım.

Kef'in MU3 diye kulak içi kulaklığı varmış, belki o olabilir aradığım.

Kablosunu mahvederim dediğiniz kulaklıklar giriş segmenti ise evet hemen bozulacak kablolar ola biliyor ama üst segment ve orta segmentlerde hemen bozulma söz konusu olamaz tabii siz elinize makası alıp kesmezseniz 😂 ses sizin için önemli bu yüzünden kabloludan vaz geçmeyin isterseniz kablolu kulaklık önerebilirim şu sıralar AliExpress'te indirim var güzel DAC + kulaklık ikilisi yapabilirsin.

Kablosunu mahvederim dediğiniz kulaklıklar giriş segmenti ise evet hemen bozulacak kablolar ola biliyor ama üst segment ve orta segmentlerde hemen bozulma söz konusu olamaz tabii siz elinize makası alıp kesmezseniz 😂 ses sizin için önemli bu yüzünden kabloludan vaz geçmeyin isterseniz kablolu kulaklık önerebilirim şu sıralar AliExpress'te indirim var güzel DAC + kulaklık ikilisi yapabilirsin.
Sürekli etrafa taktırmaya dayanacaksa alabilirim. Ev ortamında neredeyse hiç kullanmayacağım için çeşitli şeylere dayanmalı. Fiio BTR5+FH3 gibi bir kombinasyon yapacak kadar çıkabilirim o durumda.

Sürekli etrafa taktırmaya dayanacaksa alabilirim. Ev ortamında neredeyse hiç kullanmayacağım için çeşitli şeylere dayanmalı. Fiio btr5+FH3 gibi bir kombinasyon yapacak kadar çıkabilirim o durumda.

Para varsa tabikiiiii iyi set dizilir FH3 unut güzel kulaklık bakalım bütçe söyle bana ona göre söyleyeyim öneri.

Seninle tanışmak isterim kulaklık müzik hobisini seven biriyle konuşmak nerden iletişime geçe bilirim ?

Sürekli etrafa taktırmaya dayanacaksa alabilirim. Ev ortamında neredeyse hiç kullanmayacağım için çeşitli şeylere dayanmalı. Fiio btr5+FH3 gibi bir kombinasyon yapacak kadar çıkabilirim o durumda.

.

Son düzenleme:
Hocam bir link vardı ama bozuktu. Ayrıca 5-6k verebilirim hemen hemen.
Evet öyle.

@borisyeisar ban yedim sonunda açıldı oh be neyse yeni konu aç oradan devam edelim burayla alakasız olur gene sorun yaşamayayım :D

@borisyeisar sen btr5'ten bahsetmiştin kablolu kulaklığı kablosuza çevirip mi kullanmak istiyorsun?

Sana önerim truthear shio DAC var AliExpress çok güzel onu tavsiye ederim #1468 kodum o gün sorduğun şey.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı