Martı scooter ücretini ödemezsek ne olur?

Hocam hala ödemedim 1 buçuk ay oldu. Bir sıkıntı yok şu anda. İlk hafta bayağı bir arıyorlardı ödeyin mahkemeye veririz falan diye ben ödemedim. Borç hala aynı faize binmemiş. Eve tebligat falan da gelmedi ödemeyi düşünmüyorum açıkçası adamlar beni mahkemeye verene kadar :D
bende aynı sekilde odemedim inşallah mahkeme durumu yoktur 2 AY OLDU BENİMDE gelen kagıt yok insanı korkutuyo biraz bildiğime göre odemeden yeni bir sürüş baslatılmıyo
saol içimi rahatlattın

bende aynı sekilde odemedim inşallah mahkeme durumu yoktur 2 AY OLDU BENİMDE gelen kagıt yok insanı korkutuyo biraz bildiğime göre odemeden yeni bir sürüş baslatılmıyo
saol içimi rahatlattın
Borç fazla değilse sıkıntı olacağını düşünmüyorum açıkcası. Sıkıntı değilse borcunuzu öğrenebilir miyim ne kadarlık borcunuz var martıya ?

Merhabalar, bugün 1 kere martiya bindim ve ücretini ödedim. 2. kere binmememe rağmen sistemde martıyi hala kullanıyorum gözüküyordu ve para yazmaya devam ediyordu. Ve hala aktif olduğunu bilmiyordum ben martiyi kilitleyip gitmiştim. Ve bindiğim kısmın ücretini de ödedim kartımdan çekti parayı. Martinin aktif olduğunu 90 dakika sonunda beni arayarak bilgi verdikleri zaman öğrendim. Sorum şu sonuç olarak ben martiyi kullanmadım ama 90 dakika boyunca kullanmış gözüktüğüm için bana 130 lira gibi bir ücreti kitlediler. Ben bu parayı odemezsem bir şey olur mu? Dava veya başka bir cezai işlem olur mu? Borcumu faize bindirirler mi? Ben bu parayı ödemem çünkü. Sonuçta kullanmadım martiyi. Ek olarak şunu da söyleyeyim 18 yaşının altındayım.
Kanka son durum nedir? aynı olayı dün yaşadım da.

Geri
Yukarı