Kitap Martin Eden 32 TL

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Diğer sitelerden 8-10 TL civarı daha düşük, ancak ucuz bir kitap olduğu için güzel bir indirim oranına denk geliyor. Ayrıca, önceden 2 kere farklı fiyatlardan bu kitabı paylaşmıştım oradaki yorumlarımı da buraya ekleyeyim.

Yarı otobiyografik bir romandır. Jack London kendi yaşadığı çoğu olayı kitaba konu ederek güzel bir eser yazmış. Aşk romanı olarak adlandırılmasına bakmayın, yazmasındaki amaç aşk romanı değildir normalde. Siyasi düşüncesini belirtmek ve savunmak için yazdığı bir kitapken bambaşka konularda bambaşka dersler veren bir kitaba dönüştü kendisi. Kesinlikle okunması gereken bir kitap, Türk dizileri gibi aşk hikayesi anlatan saçma eserler ile bir tutulmamalı. Özellikle insanlar arasındaki seviye farkları, insanın belirli bir kalıba sokulmaya çalışılması gibi konular hakkında epey fikrinizi etkileyecek bir kitaptır.

Farklı yayınevlerinden daha ucuza veya pahalıya bulabilirsiniz. Ancak kendi Jack London okumalarım ve araştırmalarıma göre Jack London kitaplarının en iyi çevirisi Levent Cinemre'nin elinden çıkanlar.

Kidega bağlantısı;

Amazon bağlantısı;

LOTR, kirke ve bu kitabı almıştım ama, bu kitabı bir anlık aptallıkla iade ettim. Aslında başka bir şeyi geri yolluyordum 2 kitap bana yeter dedim.
Keşke geri yollamasaydım:(

Yeni konular

Geri
Yukarı