Martıyı sürüp surmedigimizi nasıl anlarız?

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bugün 30 TL'lik sürüş yapmışım karttada 25 TL vardı ve bakiye yetersiz yeni ödeme yöntemi ekleyin diye uyarı verdi. Bende fotoğraf çekemedim, arkadaşım 10 TL attı ve hallettim ama bazen korkuyorum ya hala sürüyor olarak gözüküyorsam? Para halen yazıyor ise falan sürüp sürmediği mi nasıl anlarız ve para yazıp yazmadığını?

Sürüşe başla diyor. Eğer hala sürüyorsam fotoğraf çek ve bitir yazıyor herhalde.
Sürüşü bitirdiğiniz zaman bağlayıp fotoğraf çek ve bitir diyorsunuz, fotoğrafı çektiğinizde bitmiş oluyor. Sürüşünüz bitince endişelenmenize gerek yok, içiniz rahat olsun.
''Bakiye yetersiz'' durumunu ben de yaşayıp aynı şekilde çözmüştüm, dikkatli olmak lazım. Bazen dalınca 10 TL tutacağına bir bakıyorsun 20 tutmuş oluyor. Sürekli kontrol etmekte fayda var.

Arkadaşlar bugün 30 TL'lik sürüş yapmışım karttada 25 TL vardı ve bakiye yetersiz yeni ödeme yöntemi ekleyin diye uyarı verdi. Bende fotoğraf çekemedim, arkadaşım 10 TL attı ve hallettim ama bazen korkuyorum ya hala sürüyor olarak gözüküyorsam? Para halen yazıyor ise falan sürüp sürmediği mi nasıl anlarız ve para yazıp yazmadığını?
Sanal kart kullanıp sürüş bittikten sonra limiti sıfırlayın.

Geri
Yukarı