Marvel Evreni çizgi roman okuma sırası

lexcons

Hectopat
Daha fazla  
Ben Marvel evrenini çizgi romanlardan okumak istiyorum. En baştan başlamak istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Sırayla hangi çizgi romanların adlarının yazdığı bir liste var mı? Çizgi romanlara nereden ulaşabilirim?

En baştan başlarsan seni bir odaya kapatıp birkaç yıl tutmamız gerekir. Sevdiğin karakterleri söylersen yardımcı olabilirim. :)

En baştan başlarsan seni bir odaya kapatıp birkaç yıl tutmamız gerekir. Sevdiğin karakterleri söylersen yardımcı olabilirim. :)
Aslında ben tanrıları tanımak istiyorum. Galactus vb. O zaman bana filmlerde geçmeyen çizgi romanları atabilirsin.

Ben şöyle bir link buldum. Bu linkten ulaşabilirim sanırım. İstediğim karakterlerin çizgi romanlarına yani.

Aslında ben tanrıları tanımak istiyorum. Galactus vb. O zaman bana filmlerde geçmeyen çizgi romanları atabilirsin.
Çalışmadığım konudan sordun. :) O konularda çok bilgim yok ama ufak bir araştırma ile bulduklarımı anlatayım. İnfinity War, İnfinity Crusade 1-2, İnfinity Gauntlet adlarında 3 tane çizgi roman buldum. İnfinity War'ı daha önce okumuştum ve Galactus'u o çizgi romanda görmüştüm. Başka bir kozmik varlık daha vardı ama onu söylemiyeyim. Bu 3 çizgi roman birbiri ile alakalı. Okuma sırasını bulamadım ama çizgi roman sayfalarına gidip sorarsan yardım alacaksındır.

Ayrıca tanımak istediklerinden alakasız bizzat yayınevinden çıkmış uzun bir liste.

Marvel Master reading order olarak aratıp bulabilirsiniz. Herşeyi okumanız imkansız gibi birşey 1960 lardan beri sürekli yayımlandıkları düşünülürse.

Geri
Yukarı