Marvel içerikleri izlenir mi?

İzleyecek evren arıyorum. DC evreninde Batman hariç ilgimi çekmedi. Star Wars ın klasik üçlemesini izleyip çok beğenmiştim acaba Star Warstan mı devam etsem ?
Olabilir. Marvel için bir süre sonra sıkıyor ve kalite bir anda dibi görüyor özellikle filmleri takip ediyorsanız.

Çizgi roman içinse bir süre iyi gidiyor sonra tekrara sarıyor gibi bir durum oluyor.

Star Wars sarıyor izleyebilirsin sıralamayla izle ama istiyorsan.
Çıkış yılına göre izlemeyi daha doğru buluyorum ben. Eğer çıkış yılına göre izlemeseydim büyük spoiler yerdim

Darth Vader Luke'un babası çıkıyor ya. Eğer 1,2,3 diye gitseydim bu benim için bir anlam ifade etmeyecekti

İzleyecek evren arıyorum. DC evreninde Batman hariç ilgimi çekmedi. Star Wars ın klasik üçlemesini izleyip çok beğenmiştim acaba Star Warstan mı devam etsem ?
Klon Savaşları ve Bad Batch dizilerini kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim açıkçası çoğu şeyden fikir sahibi olmanızı sağlar önce diziyi izlemeden filmleri izleseydim anlamı aynı olmazdı.

İzleyecek evren arıyorum. DC evreninde Batman hariç ilgimi çekmedi. Star Wars'ın klasik üçlemesini izleyip çok beğenmiştim acaba Star Wars'tan mı devam etsem?

Star Wars devam et bence yakın zamanda çok kaliteli bir iş çıktı Disney+'ta olan andor dizisi fazla kaliteli. İlk üçleme her ne kadar ben çok sevmesem de ilk kez izleyecek biri için güzel. Star Wars animasyonları izlenebilir veya izlemediyseniz Mandalorian da fazlasıyla iyi ilk 2 sezonu 3. sezonu da izlenmez değil kötü de değil ama ilk 2 sezon kadar iyi değil tabii arada book of Boba Fett dizisini de atlamamak lazım. Bence 1, 2, 3, solo, obiwan, andor, rouge One,(4, 5, 6), Mandalorian ilk 2 sezon, book of Boba Fett, Mandalorian 3.sezon şekilde izlenebilir.

Geri
Yukarı