Çözüldü Marvel Spider-Man 2 PC portu sizce güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, her Repack'in güvenliği %100 kesin değil ama merakımdan soruyorum indirmeyi şimdilik düşünmüyorum. Sizce bu PC versiyonu güvenilir midir? Bir ekibin Discord'unda linki varmış galiba onu tam bilmiyorum ama Dodi Repack'in sitesinde bile gördüm 60 GB'tan 200 GB'lara çıkıyor boyutu. Aramızda oynayan var mı sizce nasıl bu sürüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1.4 lü sürümde GTX 1650 nasıl performans veriyor videosu var mı?
Yani 1650S ile test etmis biri. Oynarsiniz her turlu.
1713623712340.png

1080p dusuk ayarlarda oynanir her turlu buna gore.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bura da da test mevcut.
1.4 lü sürümde GTX 1650 nasıl performans veriyor videosu var mı?
1713623712340.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bura da da test mevcut.

Çözüm
Eki Görüntüle 2173826
Bura da da test mevcut.
Çok teşekkürler. Bir ara indireyim de bir kenarda dursun dosyaya birşey olmadan.

Eki Görüntüle 2173826
Bura da da test mevcut.
Şimdi düşündümde bu dosya gerçekten temiz ise bu adamlar o kadar optimiziasyon yapmışlar ugraşmislar nereden para kazanacaklar? Veya çok süper virüs oluşturdular kaspersky bile bulamıyor diyeceğim değildir herhalde öyle birşey.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler. Bir ara indireyim de bir kenarda dursun dosyaya bir şey olmadan.

Şimdi düşündümde bu dosya gerçekten temiz ise bu adamlar o kadar optimiziasyon yapmışlar ugraşmislar nereden para kazanacaklar? Veya çok süper virüs oluşturdular Kaspersky bile bulamıyor diyeceğim değildir herhalde öyle bir şey.

Bilemiyorum hocam. Ayrica bu dosyalari bedava ele gecirdiler. Insomniac hacklendi.

Evet İnşAllah arkasında virüs tehlikeli birşey yoktur.
Insomniac büyük zarar yediyse pc ye çıkartıp optimizasyon yapmak için uğraşırlar mı acaba
Aksine duzgun yapamazlarsa linc yerler.

Geri
Yukarı