Marvel Spider-Man için ne lazım?

Umtu74837

Hectopat
Daha fazla  
Gençler konsol alacağım ama malum fiyatlar pahalı.
Bende ucuz bir şey almaya çalişcam Marvel Spider-Man alıp oynamak istiyorum ama bunun için Pro falan mı lazım yoksa hepsi oluyor mu konsolu aldığımda PS üyeliği gibi bir şey almam lazım mı kullanmam için?

Gençler konsol alacağım ama malum fiyatlar pahalı.
Bende ucuz bir şey almaya çalişcam Marvel Spider-Man alıp oynamak istiyorum ama bunun için Pro falan mı lazım yoksa hepsi oluyor mu konsolu aldığımda PS üyeliği gibi bir şey almam lazım mı kullanmam için?
İkinci el (fat kasa) almayacaksanız eğer piyasada sadece slim kasa ve pro versiyonları bulunuyor. Fat kasa ile slim kasa arasında performans farkı yok donanımlar aynı sadece slim kasa daha şık ve soğutması ve sessizliği daha iyi. Pro'ya gelirsek eğer 4k televizyonunuz/monitörünüz yoksa gereksiz. Oyunlarda performans farkı olmaz sadece görsellik biraz daha düzelir. Kısacası hepsi sorunsuz oynatır.

İkinci el (fat kasa) almayacaksanız eğer piyasada sadece Slim kasa ve Pro versiyonları bulunuyor. Fat kasa ile Slim kasa arasında performans farkı yok donanımlar aynı sadece Slim kasa daha şık ve soğutması ve sessizliği daha iyi. Pro'ya gelirsek eğer 4K televizyonunuz/monitörünüz yoksa gereksiz oyunlarda performans farkı olmaz sadece görsellik biraz daha düzelir. Kısacası hepsi sorunsuz oynatır.

Yani ben PS4 Slim alsam yanında bir de Spider-Man takıp sorunsuz oynar miyim öyle saatlerce oyun oynayan biri değilim sadece Spider-Man oynamak için istiyorum PS4'ü.

Yani ben PS4 Slim alsam yanında bir de Spider-Man takıp sorunsuz oynar miyim öyle saatlerce oyun oynayan biri değilim sadece Spider-Man oynamak için istiyorum PS4'ü.
Tabii ki sıkıntısız oynarsınız :).

Küçük bir öneri konsolu aldığınızda havadar bir yere koyun ki çok fazla ısınmasın. Yani etrafı açık olsun.

Geri
Yukarı