Marvel Spider-Man normal versiyon alınır mı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Şu an PS Store'da 125TL normal sürümü. GOTY'e sürümü indirime girmemiş. Sizce bekleyip onu mu alayım yoksa normal sürümü alıp keyfime bakayım mı? Ek DLC'ler iyi mi tıraş mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek DLC'ler yaklaşık olarak 6 saatlik ekstra hikaye sunuyor diye biliyorum. Eğer aceleniz varsa alın oynayın ama aceleniz yoksa bekleyin bir aya kalmaz indirime girer.

Miles and moralesten bahsediyorsanız çok uyduruk bir oyun gibi geldi bana. 125 tl verilmez gibi. Kırık cihaz kullanmayın, güncellemesiz oyunlar oynarsınız. Gereksiz fps sorunları yaşarsınız. Ben kırık cihaz kullanıyorum.

Miles and moralesten bahsediyorsanız çok uyduruk bir oyun gibi geldi bana. 125 TL verilmez gibi. Kırık cihaz kullanmayın, güncellemesiz oyunlar oynarsınız. Gereksiz FPS sorunları yaşarsınız. Ben kırık cihaz kullanıyorum.

Bende kırık kullanıyorum FPS sorunundan Days Gone'ı bıraktım bazen öyle kasıyorduki motoru süremiyordum çarpıyordum.

Kırdırmayı düşünmüyorum zaten bu yaz kalan birkaç oyunumu bitirip yeni nesil konsollara geçeceğim. Oyunu oynamak istiyorum ancak GOTYE sürümüde bi ara 125 olmuş keşke tekrar olsa. Cyberpunk toparladı oda indirime girmiyor oyunsuz kaldık. Tek RDR 2 kaldı oda sıktı %50 bitti

Bende kırık kullanıyorum FPS sorunundan Days Gone'ı bıraktım bazen öyle kasıyorduki motoru süremiyordum çarpıyordum.
Days Gone'ın optimizasyonu yok gibi bir şey. Uncharted 4 oynuyorum ben de. 1.00 sürümünde, o kadar çatışma çıkıyor, fps düşmüyor. Önüme sandık düşüyor fps yerleri öpüyor. Keşke güncelleme yapabilsem. Bazı oyunlar için var güncelleme pkg'leri ama çok kısıtlı sayıda.
Kırdırmayı düşünmüyorum zaten bu yaz kalan birkaç oyunumu bitirip yeni nesil konsollara geçeceğim. Oyunu oynamak istiyorum ancak GOTYE sürümüde bi ara 125 olmuş keşke tekrar olsa. Cyberpunk toparladı oda indirime girmiyor oyunsuz kaldık. Tek RDR 2 kaldı oda sıktı %50 bitti
Yaz'dan sonra konsol almaya çalışırsanız en aşağı 20-25 bin tl ödersiniz. Alabiliyorsanız şu an alın. Ya da ps4'ü kırdırıp 3-4 sene daha idare edin, sonrasında stoklar arttıkça fiyatlar düşer. 3-4 sene içerisinde 8-10 bin tl'ye kadar düşer fiyatlar.

Days Gone'ın optimizasyonu yok gibi bir şey. Uncharted 4 oynuyorum ben de. 1.00 sürümünde, o kadar çatışma çıkıyor, fps düşmüyor. Önüme sandık düşüyor fps yerleri öpüyor. Keşke güncelleme yapabilsem. Bazı oyunlar için var güncelleme pkg'leri ama çok kısıtlı sayıda.

Yaz'dan sonra konsol almaya çalışırsanız en aşağı 20-25 bin tl ödersiniz. Alabiliyorsanız şu an alın. Ya da ps4'ü kırdırıp 3-4 sene daha idare edin, sonrasında stoklar arttıkça fiyatlar düşer. 3-4 sene içerisinde 8-10 bin tl'ye kadar düşer fiyatlar.
Yurt dışından almayı düşünüyorum. Kuzenlerim vs geliyor. Euro max 22 olsa bile 10k gibi rakam ödeyeceğim 12-13 bine kadar öderim. Eğer yüksek olursa xbox series s alırım en kötü dediğiniz gibi ps4 devam. Ps5 Slim çıkmasını bekliyorum 2023-24 yazı gibi alırım

Yurt dışından almayı düşünüyorum. Kuzenlerim vs geliyor. Euro Max 22 olsa bile 10k gibi rakam ödeyeceğim 12-13 bine kadar öderim. Eğer yüksek olursa Xbox Series S alırım en kötü dediğiniz gibi PS4 devam. PS5 Slim çıkmasını bekliyorum 2023-24 yazı gibi alırım

Yurt dışından alacağınız cihazın uluslararası garantili olmasına özen gösterin. Yoksa ürünü garantiye gönderemezsiniz. Gönderirsiniz de, Almanya'ya, Fransa'ya gönderirsiniz. Alındığı ülkeye yani.

Yurt dışından alacağınız cihazın uluslararası garantili olmasına özen gösterin. Yoksa ürünü garantiye gönderemezsiniz. Gönderirsiniz de, Almanya'ya, Fransa'ya gönderirsiniz. Alındığı ülkeye yani.
Biliyorum bulamazsam mecbur alacam. Ps4 slim Türkiyeden almıştım. Eurosia garantili 1600TL’ye 2018’de bir kere sorun çıkarmadı. Çıkartacağını zannetmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı