Marvel Spider-Man Remastered alınır mı?

Oyun 50 saat sürmüyor ben 30 saate bitirdim DLC olmadan. Yan görevler zaten çok tekrara düşüyor aşırı sıkıcılar bir yerden sonra insan hiç yapmıyor. Fiyatına sonuna kadar değen bir oyun ama.

Oyun 50 saat sürmüyor ben 30 saate bitirdim DLC olmadan. Yan görevler zaten çok tekrara düşüyor aşırı sıkıcılar bir yerden sonra insan hiç yapmıyor. Fiyatına sonuna kadar değen bir oyun ama.
Sizin oyunu kaç saatte bitirdiğinizin önemi yok, kendiniz söylüyorsunuz DLC oynamadım ve yan görevleri bir yerden sonra yapmadım diye, ben genelleme yaparak konuşuyorum hem DLC hem Yan görevleri full yapmaya kalkarsanız etrafta gezinme dolaşma falan derken 40-50 saat sunar.

Arkadaşlar. 2 tane Spiderman var birbiri ile bağlantısı var mı yoksa farklı oyun olarak dimi bunlar. Benim alacağım Spiderman remastered.

Sizin oyunu kaç saatte bitirdiğinizin önemi yok, kendiniz söylüyorsunuz DLC oynamadım ve yan görevleri bir yerden sonra yapmadım diye, ben genelleme yaparak konuşuyorum hem DLC hem Yan görevleri full yapmaya kalkarsanız etrafta gezinme dolaşma falan derken 40-50 saat sunar.
40-50 saat kağıt üstünde sürüyor evet ama 40-50 saat içerisinde tutacak bir içerik yok. Yan görevler aşırı tekrara düşüyor buna rağmen gerçekten oyun başı bir sürü yan görev yaptım. Far Cry'ın kağıt üstünde 100 saat sürmesi gibi birşey bu. Ben en büyük Spiderman hayranlarından biriyim ona rağmen gerçekten gitmiyor ve büyük bir çoğunluk 30 saate bitiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı