Çözüldü Marvel Spider-Man Remastered Örümcek Erişimi Görevinde Takılı Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

lronHide

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor
Arkadaşlar ekran görüntüsünde gördüğünüz bu görevde normalde devam etmesi gerekirken takılı kalıyor. Sistemim yeterli olmasına rağmen en düşük ayarlarda oynuyorum. Defalarca kez göreve tekrardan başladım, gir çık yaptım ama değişen hiçbir şey olmadı. Çözümünü bilen var mı?

1694812275883.jpeg

Çözüm
Save dosyasını kaydettiği yer ile değiştirmeniz yeterlidir ancak, sürüm aynı olmalı.

Dikkat edeceğim.

Save dosyasını kaydettiği yer ile değiştirmeniz yeterlidir ancak, sürüm aynı olmalı.

Sonunda çözdüm :)
Oyunda erişebilirlik ayarlarında bulmacaları otomatik geç ve basma tercihleri, destekler bende kapalı. Onların hepsini açık yaptım. (bilmiyorum bunlarla alakası var mı) alakasız bir şekilde bölüme devam etti. Biraz bug yaşayarak oynadım ama sorun değil. Biraz da bölümü geçerken videoda ki olduğu gibi bas çek yaparak devam ettim. Aynı sorunu yaşayanlar olursa videoda ki gibi deneyebilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Korsana destek verilmiyor normalde ancak. İndirdiğin kaynakta problem var sürüm yükselt, ya da kaynağı değiştir.
Komple silip tekrar farklı bir yerden mi indirmemi tavsiye ediyorsun?
Evet bende korsana destek vermek istemiyorum, yada tavsiye etmiyorum ama maalesef ki bir oyuna 1100₺ yada her oyuna 1000-2000₺ verecek durumum yok. Ki benim gibi bir çok oyuncunun yoktur.

Komple silip tekrar farklı bir yerden mi indirmemi tavsiye ediyorsun?
Evet bende korsana destek vermek istemiyorum, yada tavsiye etmiyorum ama maalesef ki bir oyuna 1100₺ yada her oyuna 1000-2000₺ verecek durumum yok. Ki benim gibi bir çok oyuncunun yoktur.
İndirdiğin sitede güncelleme var ise güncelle. Yoksa yeniden kurmalısın.

Save dosyanı alabilirsin.

Burada ki yönetimi deniyorum. Windows benim de güncelleme almıyordu. Aradan çıkartayım dedim.
Oyunun içinde ki save dosyasını kopyalayıp yeni yüklediğim oyunun savesine mi aktarmam gerekiyor doğru mudur? Daha önce böyle bir şey yapmadım çünkü

Geri
Yukarı