Marvel Spider-Man Remastered vs Resident Evil Village

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. 2 oyundan birini alacağım hangisi daha iyi biliyorum aynı tür oyunlar değiller sadece hangisini almalıyım? Hangisi fiyatını hak ediyor diye soruyorum. Evil village 135 TL Etail'de ise kod ile 190 TL Spider-Man Remastered.

Gerilim seviyorsan RE8 al geç kaliteli oyun cidden Spider-Man çok tekrara biniyor beni baydı kı ben süper kahraman aşığı adamım ona rağmen baydı.

Tercih meselesi Resident Evil serisinin bir oynama sırası var diye biliyorum.
Spider-Man oyununda bir tarikatla savaşıyorduk galiba. Bana göre Spider-Man

Merhaba öncelikle. 2 oyundan birini alacağım hangisi daha iyi biliyorum aynı tür oyunlar değiller sadece hangisini almalıyım? Hangisi fiyatını hak ediyor diye soruyorum. Evil village 135 TL Etail'de ise kod ile 190 TL Spider-Man Remastered.
Village kısa sürede biten ama korkuyu seviyorsan, gerilimi ve aksiyonu seviyorsan her bölümde bunları tek tek hissettiren harika bir oyun. Parkur açık dünya ve uzun süre istiyorsan eğer Marvel'e yönelmelisin. Ben çoğu oyunu birkaç kez bitiremem ama village'yi 4. bitirişimi yaptım geçen. Atmosferi vs. çok hoş oyun. Aksiyonda da harika iş başarıyor.

Tercih meselesi Resident Evil serisinin bir oynama sırası var diye biliyorum.
Spider-Man oyununda bir tarikatla savaşıyorduk galiba. Bana göre Spider-Man

Oynama sırası o kadar önemli değil hikayeyi daha iyi kaparsın fakat aradaki bağlantı RDR1-2 gibi değil.

İki oyun da yazdığınız fiyatları hak eden kaliteli yapımlar. Açık dünya süper kahramanlı aksiyon arıyorsanız spider-man, zombili korku ve gerilim arıyorsanız re village alabilirsiniz. Tercih sizin hangi türden daha çok hoşladığınıza bağlı.

Resident Evil Village.

Geri
Yukarı