Resident Evil Village vs Spider-Man Remastered

beratsvus

Centipat
Daha fazla  
İndirimler bitmeden birisini alacağım, Village'in hikayesini biliyorum fakat Spider-Man'i bilmiyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spiderman alın. Village bence çok kısa süren ve boss savaşları da kolay ve kötü tasarlanmış bir oyun. Efsane RE oyunlarına göre çıtanın düştüğü bir oyun diyebilirim. Global ve Türkiye'de de bu serinin sevdalıları bir tık saldırgan olabiliyor. Kusura bakmasınlar ama bence serideki en yavan oyun olabilir. Bana teknoloji demosu gibi geliyor daha çok.

İki farklı tür kıyaslama yapılmaz normalde fakat Village'in hikayesini biliyorsanız Spiderman almalısınız bence.
Evet bu yüzden kararsız kaldım... Village'i çok seviyorum hikayesini bilmesem direkt alacağım oyundu aslında. God of war'ı hikayesini bilmeme rağmen aldım çünkü npc kesme hissiyatı falan hoş ama village gow kadar sarmaz gibime geliyor.

Her iki oyunda süre olarak çok uzun olmamakla birlikte her iki oyunda tür olarak farklı. Eğer düz bir yapıda ilerleyen ve sadece arada sırada keşif için kısıtlı açık dünyaya salan bir hayatta kalma oyunu istiyorsanız Resident Evil Village iyidir. Eğer oynanışı keyifli ve açık dünyada sıkıcı bolca yan içerik barındıran bir oyun istiyorsanız Spider-Man daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı