Marvel "The Punisher" Dizisini Duyurdu

fullmetal

Kilopat
Makaleler
1
Çoğumuzun severek okuduğu, izlediği ve oynadığı The Punisher efsanesi Netflix'te dizi olarak izleyicilerine sunacak. Ana karakterimizi oynayacak olan kişi ise The Walking Dead' de Shane Walsh karakterini oynayan Jon Bernthal. Hadi bakalım!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12 Maymun'da başaramadılar, bunda da pek başaramazlar. Gotham'da da başaramadılar. Limitless'de de...
Gotham'ı sevdiğinizi sanıyordum. Başaramadılar'dan kasıt daha iyi olabilirdi demek istiyorsunuz herhâlde. Ben şuan 1. sezonun ortaların'dayım. Çok sevdim diziyi. Ben Mckenzie diziyi almış götürüyor. Mimikler falan 10 numara. Sanırım siz güncel takip ediyorsunuz. İlerleyen sezonlar pek iyi değil mi? Bu arada DC dizilerini daha çok seviyorum. Netflix bu işi yapamıyor. Sadece Daredevil'i güncel takip ediyorum. Punisher karakteri, Daredevil'da çok iyiydi. Şans verilmesi lazım. Fakat, Netflix bu konu'da bir CW veya FOX değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı