The Punisher hakkında birkaç soru

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
The Punisher adındaki diziye başlamadım. İlk 2 bölümü izledim ama diziden öncesi var. Yani dizi başka bir dizinin başlangıcı gibi geldi. Ben de araştırdım ve baktım ki Daredevil adlı dizinin 2. sezonunda Punisher ortaya çıkıyormuş. Ben Daredevil'i çok beğenmedim. Onu izlemeden direkt olarak Punisher'a başlayamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daredevil'a bence gerek yok. Ben de pek beğenmedim o diziyi. Aslında dizinin, geçmiş ile pek bağlantısı yok. Çünkü dizi ilerledikçe karakterin neden bu olayları yaptığını anlatmaya başlıyor. Direkt diziyi izleyebilirsin bence. İki tane filmi var ayrıca ama onlarda da bağlantı yok. Direkt diziye başlayabilirsin. Takıldığın yerde sorabilirsin ben açıklamaya çalışırım sana bir hayranı olarak:)

Punisher'ı iki kere bitirdim ama Daradevil'ı hiç izlemedim. Çok ufak ayrıntıları kaçırırsın hikaye akışını etkilemez izlemek zorunda değilsin.

Punisher'ı iki kere bitirdim ama Daradevil'ı hiç izlemedim. Çok ufak ayrıntıları kaçırırsın hikaye akışını etkilemez izlemek zorunda değilsin.
Ben biraz baktım zorla ama pek kaçıracağı bir şey yok gibi hocam ya. Yani zaten dizi de neden öfkeli bir adama dönüştüğü açıkça anlatılıyor. Spoiler vermeyelim tabii:)

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Beni büyük bir vakit kaybından ve endişeden kurtardınız. Ben o zaman daredevil izlemeden direkt başlayayım. Teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Daredevil'a bence gerek yok. Ben de pek beğenmedim o diziyi. Aslında dizinin, geçmiş ile pek bağlantısı yok. Çünkü dizi ilerledikçe karakterin neden bu olayları yaptığını anlatmaya başlıyor. Direkt diziyi izleyebilirsin bence. İki tane filmi var ayrıca ama onlarda da bağlantı yok. Direkt diziye başlayabilirsin. Takıldığın yerde sorabilirsin ben açıklamaya çalışırım sana bir hayranı olarak:)

Hocam 5 yıllık konu belki görürsünüz punisher 3. sezon çıkacak mı veya Daredevil gibi başka yerde oynayacak mı punisher rolünde?

Hocam 5 yıllık konu belki görürsünüz punisher 3. sezon çıkacak mı veya Daredevil gibi başka yerde oynayacak mı Punisher rolünde?
Hocam valla ben de iş güç derken o kadar uzak kaldım ki. Hiç takip edemedim desem yeridir. Aslında yeni sezonu çıksa ayıla bayıla izlerim de çıkmaz gibi duruyor.

Adam geleni gideni doğradı. Bir tane düşman kalmadı. E ailesi de kalmadı. Anca 2. sezonun başındaki bar kavgası bölümündeki gibi şiddetten zevk alan bir ruh haline girmesi lazım ki yeni düşmanlar edinip yeni konu üretebilsinler.

Geri
Yukarı