Steam Marvel's Avengers satıştan kaldırılacak mı?

@Hiroo yanlış bir şey mi dedim?

Oyun zaten 36TL oluyor alması mantıklı onun yerine fiyatı 120TL olan Game Pass öneriyorsun. Ayrıca belki Game Pass servisinden kalkacak 30 Eylül'de? İndirimlerde 36TL olan oyunu alması ve hesabında sonsuza kadar durması daha mantıklı.

Marvel seven biriyim videolarını izlemiştim severim diye düşünüyorum neden eleştirildiğini anlamıyorum açıkçası.
Oyun o kadar çöp ki tüm görevler 4 kişinin oynaması için yapılmış eğer tek başına oynuyorsan 4 kat daha fazla adam öldürüyorsun ve canları daha fazla oluyor sanırsın dark souls oynuyorsun. Ayrıca oyunun Hikayesi ve bölüm tasarımları çöp boş koridorda koş sonra bir oda dolusu adamla savaş.

Marvel seven biriyim videolarını izlemiştim severim diye düşünüyorum neden eleştirildiğini anlamıyorum açıkçası.

Oyunu seven yok. Hala istiyorsan al, bana ne? Paran çöp olsun: Marvel's Avengers

Oyun zaten 36TL oluyor alması mantıklı onun yerine fiyatı 120TL olan Game Pass öneriyorsun. Ayrıca belki Game Pass servisinden kalkacak 30 Eylül'de? İndirimlerde 36TL olan oyunu alması ve hesabında sonsuza kadar durması daha mantıklı.

Oyun o kadar çöp ki tüm görevler 4 kişinin oynaması için yapılmış eğer tek başına oynuyorsan 4 kat daha fazla adam öldürüyorsun ve canları daha fazla oluyor sanırsın Dark Souls oynuyorsun. Ayrıca oyunun hikayesi ve bölüm tasarımları çöp boş koridorda koş sonra bir oda dolusu adamla savaş.

Dark Souls en saçma örnek olmuş. Ne demek istediğinizi anladım da Souls kadar combat mekaniği gram yok. Yanlış anlamayın, amacım ukalalık değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu seven yok hala istiyorsan al bana ne paran çöp olsun Marvel's Avengers

Dark Souls en saçma örnek olmuş ne demek istediğinizi anladımda souls kadar combat mekaniği gram yok yanlış anlamayın amacım ukalalık değil.

Hayır örnek saçma değil oyunu oynamış biri olarak senin için benzetmeyi açıklayayım. Souls serisinde mekanikler keyifli vuruş hissi iyi fakat mekanikler tek kişi ile savaşmak için yapılmış gibi etrafını bir sürü adam sarınca çok kötü duruma düşüyorsun. Marvels Avengers'da öyle oyun güzel mekanikleri var fakat düşmanların hem sayısı çok hem de vurduğunda sersemlemiyorlar direkt sana geri vuruyorlar bu da combolarını bölüyor ve keyif almamanı sağlıyor aynı souls serisi gibi.

Hayır örnek saçma değil oyunu oynamış biri olarak senin için benzetmeyi açıklayayım. Souls serisinde mekanikler keyifli vuruş hissi iyi fakat mekanikler tek kişi ile savaşmak için yapılmış gibi etrafını bir sürü adam sarınca çok kötü duruma düşüyorsun. Marvels Avengers'da öyle oyun güzel mekanikleri var fakat düşmanların hem sayısı çok hem de vurduğunda sersemlemiyorlar direkt sana geri vuruyorlar bu da combolarını bölüyor ve keyif almamanı sağlıyor aynı souls serisi gibi.

Souls serisinde combattan keyif alınmıyor dersen bozuşuruz hocam bana demeyin onu (!) 😀

@264075

Sunucular kapanmayacak.

"30 Eylül 2023'te resmi destek sona erdikten sonra bile hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynanış sunulmaya devam edecek" demişler.

Oyun Eylül'de kaldırılacak diye konuşanları duydum, eğer öyle bir şey varsa kalkmadan Steam'de indirime girer mi? 245 TL vermek istemiyorum, bilgisayarım kaldırmadığı için oynayamamıştım.
Kaldırılacak, bir daha oyun satışa konulmayacak alanların ise kütüphanesinde kalmaya devam edecek.

Serverleri kapanacak.
Yalan bilgi vermezseniz sevinirim.

Geri
Yukarı