Marvel's Guardians Of The Galaxy için Türkçe yama önerisi

• Konuyu başlatan KwK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 6B
Bu dosya sanırım güvenli değil.

Yamayı yapanlar bunu açıklamış ama bilemiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-07 110235.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-07 110235.png
    133,1 KB · Görüntüleme: 329
  • ne.png
    ne.png
    74,9 KB · Görüntüleme: 327
Hangi platformdan oynuyorsanız ona göre indirmeniz gerekiyor.
Hocam bu yamayı beğenmedim. Yani yazılanların %80i anlaşılıyor ama geri kalanı olmamış. Karakter bir şey fark edip ''Wait.'' diyor ama Beklemek diye çevirmiş. Uzun cümlelerde de sapıtıyor çeviri. Sanırım DeepL ile yapılmadı.

Hocam bu yamayı beğenmedim. Yani yazılanların %80i anlaşılıyor ama geri kalanı olmamış. Karakter bir şey fark edip "wait." diyor ama beklemek diye çevirmiş. Uzun cümlelerde de sapıtıyor çeviri. Sanırım deepl ile yapılmadı.

Evet, mesela karakter "no" diyor "numara" diye çevrilmiş ne alaka. Kaldıracağım yamayı ama anonymousun ücretli çevirisi dışında hep makine çeviri var maalesef.

Evet, mesela karakter "no" diyor "numara" diye çevrilmiş ne alaka. Kaldıracağım yamayı ama anonymousun ücretli çevirisi dışında hep makine çeviri var maalesef.

Bende şu an acaba İngilizcemin yettiği kadar mı oynasam yoksa devam mı etsem diye düşünüyorum ama oyunun her yeri onlarca diyalog dolu diye biliyorum. İngilizcem yetersiz kalsın istemiyorum. Rezalet ya

Bende şu an acaba ingilizcemin yettiği kadar mı oynasam yoksa devam mı etsem diye düşünüyorum ama oyunun her yeri onlarca diyalog dolu diye biliyorum. İngilizcem yetersiz kalsın istemiyorum. Rezalet ya.

Gerçekten öyle özellikle oyunda seçim olmasındam dolayı sıkıntı, anlayabiliyorum fakat süre kısıtlı olduğu için sorun yaşıyorum. Ama yamayı kaldırdım.

Gerçekten öyle özellikle oyunda seçim olmasındam dolayı sıkıntı, anlayabiliyorum fakat süre kısıtlı olduğu için sorun yaşıyorum. Ama yamayı kaldırdım.
Ben sildim. Sonra alan wake yükledim. 1 saat boyunca Türkçe yama aradım. Meğer oyun zaten Türkçeymiş :D senden de aynı performansı en yakın zamanda bekliyoruz Marvel GOTG

Geri
Yukarı