Satıldı Marvel's Guardians of The Galaxy Steam Key

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Jayce

Gigapat
Makaleler
1
Oyuna ait elimde bir adet Steam anahtarı bulunmakta. Oyun indirimlerde uygun fiyatlara geliyormuş sanırım, o yüzden aklımda net bir fiyat yok. Önerileriniz varsa konuşabiliriz.

Ödemeyi İninal üzerinden alabilirim. İsteyenler anlaşacağımız fiyatın değerinde veya biraz altında miktarda VP kodu takaslayarak da oyunu alabilirler.

Oyunun Steam sayfası: Marvel's Guardians of the Galaxy on Steam

İletişim: Steam Community :: Saul Hudson

Oyunun indirimlerde gördüğü en düşük fiyat 184 TL, ben anahtarın fiyatını 84 TL olarak belirledim. İlgilenenler ByNoGame ilanından da yapabilirler alışverişlerini.

Son düzenleme:
Hocam oyun gamepasse geldi veya gelecek. Bu fiyatı veren çıkmaz. İnsanlar bu fiyata her yerde bulabilir bu oyunu zaten.

Hocam oyun Game Pass'e geldi veya gelecek. Bu fiyatı veren çıkmaz. İnsanlar bu fiyata her yerde bulabilir bu oyunu zaten.
Konu bildirimi gelmemiş o yüzden ancak cevap verebiliyorum, kusura bakmayın.

Fikriniz için teşekkürler, bu konuyu oluştururken oyunun Game Pass'te olduğunun farkında değildim. Yine de Steam üzerinde geçerli bir ürün anahtarı olduğu için bu civarlarda alıcı bulabileceğimi düşünüyorum. Alıcı bulunmazsa da kendim oynarım artık, yapacak bir şey yok:)

@sweiss 1 ay kadar önce Buff uygulamasından edindim. O sırada uygulamanın para birimi karşılığında alınan kutulardan oyun anahtarları verildiği bir etkinlik vardı.

Özel bir etkinlikti yanlış hatırlamıyorsam, şimdi benzeri var mıdır bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı