Marvel's Guardians of the Galaxy Türkçe yama

Madem yama çalıntı değil neden yamayı sitenizden kaldırdınız ? Madem iftira attığımı düşünüyorsun neden o zaman yamayı kaldırdın ? Madem yamayı başkasından aldınız neden içindeki isimleri silip yamayı çevirenin swat, paketleyenin lazenes olduğunu söyleyip kendiniz yapmış gibi gösterdiniz ?
Madem yamayı başkasından aldınız neden kendiniz yapmış gibi gösterdiniz ?

@Diablo_34 Dostum Öncelikle Kimin kelpliğini icra ediyorsun bilmem ama Bilmediğin Konular hakkında Çok Fazla Atıp Turmuşsun konu ile ilgili Diğer Gurubunda Yöneticilerine Gerekli Bilgi verildi Uzatıp da Ağlayıp sızlayıp Sağda solda yazıp çizmeyin biz bu işi yaparken kimse yoktu bu piyasada bizim de çok çalışmalarımız çalındı biz kimseye ağlayıp sızlamadık bilinçli bir şekilde olmadı emeğe saygımızdan kaldırdık paylaşımımızda çok yoğun bir dönemdeyim o yüzden bir talep üzerine bu çalışmayı düzenleyip yayınladım ücretsiz yamanın varlığından haberdar değildim umarım Anlama ile alakalı Organların Düzgün Çalışmış ve Konuyu Anlayabilmişsindir iyi Forumlar

@Diablo_34 dostum öncelikle kimin kelpliğini icra ediyorsun bilmem ama bilmediğin konular hakkında çok fazla atıp turmuşsun konu ile ilgili diğer gurubunda yöneticilerine gerekli bilgi verildi uzatıp da ağlayıp sızlayıp sağda solda yazıp çizmeyin biz bu işi yaparken kimse yoktu bu piyasada bizim de çok çalışmalarımız çalındı biz kimseye ağlayıp sızlamadık bilinçli bir şekilde olmadı emeğe saygımızdan kaldırdık paylaşımımızda çok yoğun bir dönemdeyim o yüzden bir talep üzerine bu çalışmayı düzenleyip yayınladım ücretsiz yamanın varlığından haberdar değildim umarım anlama ile alakalı organların düzgün çalışmış ve konuyu anlayabilmişsindir iyi sosyaller.

Hortlattım ama ben şimdi nereden yamayı indirim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı