Marvel's Guardians of the Galaxy'e %108 zam geldi

ZwiReK

Hectopat
Marvel's Guardians of the Galaxy: 369 TL
➡️
769 TL​

Küresel Fiyat: 59,99 Euro/1727,84 TL

🔗: https://store.steampowered.com/app/1088850/Marvels_Guardians_of_the_Galaxy/

ss_5ab1c272dcd8b7315b280c4a0888729dc464ac3a.1920x1080.jpg

Çoğu oyunun fiyatları bu civarlarda, yapabilecek hiçbir şey yok. Bazı oyun firmaları da doğrudan zam yapmaktan ziyade yavaş yavaş zam yapıyor ki oyuncularının tepkisini pek çekmek istemiyorlar.

Konuşmalar diyaloglar vs çok iyi hem karakterler gram susmuyorlar hem de mantıklı konuşuyorlar. Favori oyunum GoW ragnaroktan örnek verirsem oyun da Kratos yanıyorsun diyor yan karakterler şaka gibi sanki bilmiyoruz yandığını. Bunu diyen de yaşayan en zeki kişi olarak geçiyor komik gerçekten Görev tasarımı diğer karakterleri yönlendirme hikaye sunumu karakterler de iyi sayılabilir ama aksiyon aşırı kötü. Bu yılda elinde bütçe de varken nasıl bu kadar kötü vuruş hissi yapılabiliyor harbi anlamıyorum. Vuruş hissini gerçekten hiç beğenmedim boş duvara sıkmaktan gram farkı yok. Oyunda aksiyon az da değil bol bol var. Bu konuda başarılı olsaydı çok beğeneceğim bir oyun olurdu ama zar zor oynadım oyunu. Eski fiyatına düşerse alınabilir daha fazlası verilmez bence.

Çoğu oyunun fiyatları bu civarlarda, yapabilecek hiçbir şey yok. Bazı oyun firmaları da doğrudan zam yapmaktan ziyade yavaş yavaş zam yapıyor ki oyuncularının tepkisini pek çekmek istemiyorlar.

Adam 2000 Euro kazansa en düşük 60 buna verse KALDI1940 Euro, biz en düşük 12bin aldık diyelim. Düz 2000'de oyuna kaldı 10bin, 6 tane şu oyundan al para bitti. Yurtdışındaki adamın evi vs kendisinin diyelim, 30 tane şu oyundan alır.

@ZwiReK yurt dışındaki alım gücünü kıyaslamıyorum. Yurt dışındakiler bizden kat kat daha iyi durumda zaten. Demek istediğim, önceden zam gelen oyunlara tekrardan zam geliyor. Artık oyun firmaları da bir oyunun fiyatını doğrudan aşırı yükseltmekten ziyade yavaş yavaş yükseltiyor. Aslında oyunun fiyatlarının arttığı yok. TL Dolar karşısında aşırı değer kaybettiği için kur güncellemesi yapılıyor yoksa oyunun fiyatı hâlâ aynı. Değişiklik yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı