Marvel's Midnight Suns Epic Games'te Deneyimleyenler Teknik Açıdan Oyundan Mennun mu?

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Epic Games Store'den Marvel's Midnight Suns oyununu satın almayı düşünüyorum ve merak ettiğim: Aranızda bu oyuna Epic Games Sotere'de sahip olaran var mı varsa oyun deneyimi nasıldı teknik açıdan bir sorun yaşayan oldu mu? Diğer bir husus ise oyuna girerken 2K Launceri performans artsın amacıyla devre dışı bırakan oldu mu? Olduysa nasıl yaptı? Veya bunu yapmamız gerekiyor mu? Okuduğum bazı yorumlara göre bazı oyuncular 2K Launceri devre dışı bıraktıklarında oyun deneyimlerinin FPS olarak daha iyi olduğunu iddia etmişler.

Herkese iyi Sosyaller.

Merhaba,

Epic Games Store'den Marvel's Midnight Suns oyununu satın almayı düşünüyorum ve merak ettiğim: Aranızda bu oyuna Epic Games Sotere'de sahip olaran var mı varsa oyun deneyimi nasıldı teknik açıdan bir sorun yaşayan oldu mu? Diğer bir husus ise oyuna girerken 2K Launceri performans artsın amacıyla devre dışı bırakan oldu mu? Olduysa nasıl yaptı? Veya bunu yapmamız gerekiyor mu? Okuduğum bazı yorumlara göre bazı oyuncular 2K Launceri devre dışı bıraktıklarında oyun deneyimlerinin FPS olarak daha iyi olduğunu iddia etmişler.

Herkese iyi Sosyaller.

Ben Epic'ten almıştım 1 saat kadar oynadım herhangi bir teknik sorunla karşılaşmamıştım.

Bende Laptop kullanıyorum. Rtx3060 benim kartımdan iyi bir kart, ancak Rtx 3050 de en azından belli bir seviyede bana oyunu oynatır diye tahmin ediyorum. Tekrardan paylaşımınız için teşekkür ederim.

Minimum gereksinimleri fazlasıyla karşılıyor hocam oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı