Marvel's Spider-Man 2 ilk oyunla aynı uzunluğa sahip olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
en doğrusunu yapmışlar en azından gereksiz yan görevlerle oyun dolu gösterilmeye çalışılmamış

@goldmanck katılıyorum. Kimse oyundaki gereksiz açık dünya öğeleriyle uğraşmak istemeyecektir. Bir süre kendini oynatsa da 10-15 saat sonra aşırı sıkıyor.

RDR 2 oynarken seni sıktımj aman hemen şu oyunu bitip kurtuluyum diye. Sıkmadı ve RDR 2'yi çok beğendin Spider-Man 2 de 10 15 saat bana göre çok kısa bari bir en az 30 saat olsaymış ok derdim ama oyun yine de güzel daha fazla içerik ve daha faxla şeyler yapılabilirmiş.

RDR 2 oynarken seni sıktımj aman hemen şu oyunu bitip kurtuluyum diye. Sıkmadı ve RDR 2'yi çok beğendin Spider-Man 2 de 10 15 saat bana göre çok kısa bari bir en az 30 saat olsaymış ok derdim ama oyun yine de güzel daha fazla içerik ve daha faxla şeyler yapılabilirmiş.

Kanka RDR2 ne alaka :D western zaten genel olarak yavaş işlenen bir tema normal öyle uzun olması. Spider-Man hızlı aksiyon sürekli 50-60 saat boyunca aynı hareketleri yapıp dandik görevler yapmaktansa 20 saat boyunca kaliteli bir hikaye ve görevler çok daha iyi merak etme.

Kanka RDR2 ne alaka :D western zaten genel olarak yavaş işlenen bir tema normal öyle uzun olması. Spider-Man hızlı aksiyon sürekli 50-60 saat boyunca aynı hareketleri yapıp dandik görevler yapmaktansa 20 saat boyunca kaliteli bir hikaye ve görevler çok daha iyi merak etme.
Rdr 2 uzun bir oyun ondan dedim sen dedinya uzun oyun sıkar diye

Uzun oyun oyunun türüne göre sıkabiliyor evet. Bak AC vallhalla Odyssey hepsi sıkıcı aptal saptal görevlerle dolu bomboş oyunlar ve çok uzunlar.

O senin sevdiğin türe göre değişir, demek ki sen AC Vallhalla'yı sevmemişsin ama ben Spider-Man 2'nin en az 30 saat olması taraftarındayım, ne olursa olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı