Marvel's Spider-Man 2 kırıldı mı?

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Spider-Man 2 cracklendi ama boyutu 256 GB, bazı kişiler 300GB falan diyor. Bu doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudur, yalnız oyun kırıldı demek doğru olmaz. Zaten oyunun PC portu sızdırıldığı için halihazırda bir güvenlik katmanı yoktu. Sadece dokular şifreliydi, onu da hallettiler diye biliyorum.

Spider-Man 2 cracklendi ama boyutu 256 GB, bazı kişiler 300GB falan diyor. Bu doğru mu?

Imsomniac leaklerinden çıkan kaynak kodlarıyla oyunu PC'ye portlamıştı bir grup, dodi isimli repacker o PC portunu yayınladı, oyun 250 küsur GB çünkü hiçbir doku sıkıştırılmamış. Optimize edilmediği için çok sağlam sistem istiyor ve sorunlu ancak oynanılabiliyor.

2023'ten beri PC versiyonu var bu oyunun. "Internet Explorer gibisiniz" terimine uyan bir konu olmuş. Hatta 250GB olduğundan dolayı interneti yavaş kişiler indiremiyor diye ünlü Repackçi DODI gitti 95GB'ye sıkıştırdı bu oyunu. Yani 95GB dosya indirip sonra onu 250GB olacak şekilde açarak internetten tasarruf edebiliyorsunuz.

Bu arada çok fazla bilgi kirliliği var. Oyunun sağlam sistem istediği falan yok. RTX 2060'la bile 1080p 60FPS alabiliyorsunuz oyunda. Hatta enhanced Ray Tracing ve upscale modu bile yapıldı oyuna. Klavye ve mouse görünümlü tuş dizilimi de eklendi.

Doğrudur, yalnız oyun kırıldı demek doğru olmaz. Zaten oyunun PC portu sızdırıldığı için halihazırda bir güvenlik katmanı yoktu. Sadece dokular şifreliydi, onu da hallettiler diye biliyorum.
Sızan dosyalardan port yapan ilk ekip bu PS5 pkg. dosyalarının şifresini aşıp PS5'ten dosyaları çekmeyi beceremedi. Sonradan Brezilya ekibi işe el atıp o dosyaları da halletti.

Sızan dosyalardan port yapan ilk ekip bu PS5 pkg. dosyalarının şifresini aşıp PS5'ten dosyaları çekmeyi beceremedi. Sonradan Brezilya ekibi işe el atıp o dosyaları da halletti.
Evet hatırlıyorum onu, en son "smpcguy" diye bi' adam almıştı sanırım; değil mi? Hatta pencere başlığına "F*CK PC_FOCUS" yazarak görüşlerini kibar bir dille ifade etmişti.

2023'ten beri PC versiyonu var bu oyunun. "Internet Explorer gibisiniz" terimine uyan bir konu olmuş. Hatta 250GB olduğundan dolayı interneti yavaş kişiler indiremiyor diye ünlü Repackçi DODI gitti 95GB'ye sıkıştırdı bu oyunu.
Global olarak torrent takip eden biri değilim. Birkaç Türk torrent takip ediyorum aralarından sadece biri sitesine koymuş bende merak ettim konu açtım. @NotAKnightAnymore sizi tanırım marvel ve dc oyunlarında yardımcı olmuş kişisiniz.:D

Son düzenleme:
Global olarak torrent takip eden biri değilim. Birkaç Türk torrent takip ediyorum aralarından sadece biri sitesine koymuş bende merak ettim konu açtım. @NotAKnightAnymore sizi tanırım marvel ve dc oyunlarında yardımcı olmuş kişisiniz.:D
Türk torrent sitelerini kullanırken dikkatli olun hocam. Onlar da o torrent dosyalarını başka yerlerden alıp kendi sitelerine yükledikleri için bazen virüslü dosya çıkabiliyor. Zaten Global tarafta popüler ve güvenilir olup ülkemizde de adı bilinen 2 tane yer kaldı. Konuda da adı geçen DODI ve Fitgirl.
Evet hatırlıyorum onu, en son "smpcguy" diye bi' adam almıştı sanırım; değil mi? Hatta pencere başlığına "F*CK PC_FOCUS" yazarak görüşlerini kibar bir dille ifade etmişti.
O ekip işi salınca smpcguy kendi başına bir şeyler yapmaya çalışmış ve başarmıştı fakat şu an hâla o mu projeyi yönetiyor yoksa bu Brezilya ekibi farklı mı bilmiyorum. Sony'nin PC'ye daha hızlı oyun getireceği haberi çıktığından beri bu ekibin işini çok takip etmedim.

Evet. Çalışıyor PC'de. Ben de çalıştırdım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı