Marvels Spider-Man 2 ortalama sistem gereksinimleri ne olur?

İşletim sistemi
Windows 11
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
Biostar-H310MHP
İşlemci
İ5 9400F
İnternete baktığımda minimum ekran kartını GTX 1650 Super olarak yazmışlar, gerçek olabilir mi bu?

Merhaba,

Denemek amacıyla brazil 1.3.0 beta sürümünü indirdim ve açtım. RTX 3070 kartımda en yüksek ayarlarda 120-140 FPS arası gidip geliyor. 1650 Super kartın ortalama ayarlarda gayet yeterli olacağını düşünüyorum.

Merhaba,

Denemek amacıyla brazil 1.3.0 beta sürümünü indirdim ve açtım. RTX 3070 kartımda en yüksek ayarlarda 120-140 FPS arası gidip geliyor. 1650 Super kartın ortalama ayarlarda gayet yeterli olacağını düşünüyorum.

Hocam bende 1650 Super yok, düz 1650 var, onda da yeterli olur mu?

Sonuçta çok yakın kartlar ufak tefek ani düşüşler dışında sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Olmadı ikinci el kartlara bakacağım artık, sağ olun hocam.

FPS drop yaşarsın ama oynarsın diye düşünüyorum. Tabi çıktığında ne olur bilemem.

FPS düşmesi yaşarsın ama oynarsın diye düşünüyorum. Tabii çıktığında ne olur bilemem.

Fazla olmadığı sürece FPS droplar önemli değil hocam, zaten herhalde kart değiştirecegim.

Horizon forbidden West'i oynatan kart Spider-Man 2'yi de oynatır bence.

Hocam endişelenmemin sebebi Horizon forbidden West'i ucu ucuna kaldırması, bir model düşük olsa kaldıramayacakmış.

Hocam endişelenmemin sebebi Horizon forbidden West'i ucu ucuna kaldırması, bir model düşük olsa kaldıramayacakmış.
O kadar endişelenmen gereken bir durum yok orada RTX 2060 yazıyor olsa bile sen kendi kartın ile oynayabilirsin, sadece çözünürlük ve grafik kalitesi değiştirmen gerekirdi.

Geri
Yukarı