Marvel's Spider-Man 2'nin sızan PC sürümü oynanmaya neredeyse hazır durumda

Makaleler
2
Yer
Ankara
Insomniac hacklenince Marvel's Spider-Man 2'nin PC test sürümü sızmıştı. Bu sızan sürümü insanlar oynanmaya hazır hâle getirip sunmaya çalışıyordu ve neredeyse başarmak üzereler. Tek ihtiyaçları olan PS5 Pkgs'yi decrypt edip(Bunu nasıl çevirebileceğimden emin değilim, o yüzden decrypt şeklinde bıraktım) assetleri almaları gerekiyor.

Eğer pkgs dosyalarına da erişirlerse daha oyun çıkalı yarım yıl olmadan oyunun oynanabilir bir PC sürümü ortaya çıkmış olacak ve insanlar bunu oynayabilecek. Evet, henüz bir port veya Sony'den PC için açıklama yokken oyuncular onların yerine bir PC sürümü yapmış olacak. Insomniac'ın hacklenmesine sırf bu yüzden sevinenler illaki ki olmuştur.

Kaynaklar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sızıntı yapmak bana saçma geliyor. Belki bu işe para kazanırız diye baş kaldırıyorlar ama olan bize yani oyunculara oluyor.

Ya 1 sene 2 sene bu yüzden oyunlar çıkmasa ne olacak? Oyunun yapısını tekrar değiştirdiklerini düşünün. Her halükarda bu bizlere dönüyor.

Sırf GTA 6 sızdı diye, adamlar ek mesai yapmış saatlerce. Adamlar oyunları geç çıkarsa ya da çıkarmasa kim ne diyebilir?

Sızıntı yapmak bana saçma geliyor. Belki bu işe para kazanırız diye baş kaldırıyorlar ama olan bize yani oyunculara oluyor.

Ya 1 sene 2 sene bu yüzden oyunlar çıkmasa ne olacak? Oyunun yapısını tekrar değiştirdiklerini düşünün. Her halükarda bu bizlere dönüyor.

Sırf GTA 6 sızdı diye, adamlar ek mesai yapmış saatlerce. Adamlar oyunları geç çıkarsa ya da çıkarmasa kim ne diyebilir?

Hocam bu gibi insanların umurunda değildir ki. Adam para derdinde, bu hackerlar sadece kendini düşünen bencil insanlardan oluşuyor.

Bu arada bir şey soracağım. Bu sızıntılar ınsomniac'ın batması gibi olaylara vesile olabilir mi?

O kadar olacağını düşünmüyorum zamanında PS3 Store kaç gün kapalı kalmıştı orada Sony milyonlarca dolar zarar etmişti bir şey olmamıştı burada onun kadar zarar yok. 77 milyon kişinin kredi kartı bilgileri çalınmıştı.

Hocam bu gibi insanların umurunda değildir ki. Adam para derdinde, bu hackerlar sadece kendini düşünen bencil insanlardan oluşuyor.

Değiller evet. Bu sonucu değiştirmiyor ama. İster para için yapsınlar ister başka türlü. Çok daha ciddi veriler de çalınabilir. Bazı insanların iş hayatını bitiren sızıntılar. 25 dakikada sızmış adamlar. Komedi.

Olaya gel çay demle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı