Marvel's Spider-Man Almak mantıklı mı?

Wesley_Sneijder

Hectopat
Yer
Florya Metin Oktay Tesisleri
Daha fazla  
Merhaba. PlayStation Black Friday indirimleri ile 270TL'ye düşmüş. Almalı mıyım emin olamadım çünkü aynı zamanda PS Plus sahibiym ve PS Plus'ta Miles Morales de var. Sizce gerek var mı? Aynı oyun tarzı şeyler duyuyordum Miles Morales için. Bu yüzden pek fark olmayacaksa almayı düşünmüyorum.

Merhaba. PlayStation Black Friday indirimleri ile 270TL'ye düşmüş. Almalı mıyım emin olamadım çünkü aynı zamanda PS Plus sahibiym ve PS Plus'ta Miles Morales de var. Sizce gerek var mı? Aynı oyun tarzı şeyler duyuyordum Miles Morales için. Bu yüzden pek fark olmayacaksa almayı düşünmüyorum.

İkisini de oynamış biri olarak söylemeliyim ki oyunların hikayelerinde bile fazla bir değişim yok. İsimler değişiyor vs. mekanik olarak Miles Morales'te farklı olarak elektrik gücü filan var onun dışında pek değişen bir mekanikte yok. Önerim Miles Morales'i deneyin beğenirseniz satın alın. Ama genel olarak pek bir fark yok diyebiliriz.

Alırsan üzmez, keyfini alırsın, eğlenirsin, amaç o zaten, almanı tavsiye ederim.
Miles Morales hakkında bir fikrim yok, sadece oynanış süresinin daha kısa olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı