Marvels Spider-Man ekran kartı sürücü hatası

Thapena

Hectopat
Arkadaşlar oyunu açmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor ne yapmam gerekiyor? Ekran kartım güncel kontrol ettim.

Sistem: RX570 4 GB - i39100F - 16 GB RAM.

Sorunu tam olarak çözemesemde sebebini buldum FSR3 modunu kurunca oyun açılmıyor bu hatayı veriyor. Fakat ne yaptıysam çözemedim modu silince oyun normal şekilde açılıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• asdsdf.png
    asdsdf.png
    208 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Fsr kapalı bir şekilde başlat. Bendede Rx 570 ve FG mod var böyle girebiliyorum. Direkt Upscale seçeneğini kapalı yap oyuna girince aç.

FSR kapalı bir şekilde başlat. Bende de RX 570 ve fg mod var böyle girebiliyorum. Direkt upscale seçeneğini kapalı yap oyuna girince aç.

Hocam rica etsem kullandığın modun linkini atar mısın buradan veya özelden fark etmez. Ben deniyorum oyuna girmeden açılan ekranda DLSS frame generation açılabiliyor fakat oyuna girince yine AMD FSR 2.1 olarak gözüküyor ve FPS değişmiyor.

Hocam rica etsem kullandığın modun linkini atar mısın buradan veya özelden fark etmez. Ben deniyorum oyuna girmeden açılan ekranda DLSS frame generation açılabiliyor fakat oyuna girince yine AMD FSR 2.1 olarak gözüküyor ve FPS değişmiyor.

Hocam DLSS fg ve AMD FSR'ı kapatıp oyuna girin ondan sonra AMD FSR'ı aç FPS artması lazım. Bende de DLSS fg açılabilir gözüküyor tik olacak kaldırın o tiki kapatmalısınız. Oyun orijinal mi?

Hocam DLSS fg ve AMD FSR'ı kapatıp oyuna girin ondan sonra AMD FSR'ı aç FPS artması lazım. Bende de DLSS fg açılabilir gözüküyor tik olacak kaldırın o tiki kapatmalısınız. Oyun orijinal mi?

FSR 3 fg modu DLSS fg modu üzerinden değil direkt FSR 2.0 olarak açıcaksınız AMD kartlar için olan fg modu FSR 2 üzerinden açılıyor, NVIDIA kartlar için FSR 3 fg modu ise DLSS frame generation olarak açılıyor.
Spider-Man'i en yüksek ayarlarda 70 FPS oynuyorum şu an ben. RX 570 Ryzen 3 3100 8x2 GB RAM ile. Yazılarda ve HUD'larda ghosting var o kadar.
Kullandığım mod bu videodaki açıklamada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

FSR 3 fg modu DLSS fg modu üzerinden değil direkt FSR 2.0 olarak açıcaksınız AMD kartlar için olan fg modu FSR 2 üzerinden açılıyor, NVIDIA kartlar için FSR 3 fg modu ise DLSS frame generation olarak açılıyor.
Spider-Man'i en yüksek ayarlarda 70 FPS oynuyorum şu an ben. RX 570 Ryzen 3 3100 8x2 GB RAM ile. Yazılarda ve HUD'larda ghosting var o kadar.
Kullandığım mod bu videodaki açıklamada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim hocam. Oyunum orijinal değil belki de ondan olmadı. Dediğinizi yaptım tiki kaldırıp oyuna girdim oyun içinden AMD 2.1 olarak ayarlayabiliyorum fakat onun üzerinde ki frame generation açılmıyor.

Çok teşekkür ederim hocam. Oyunum orijinal değil belki de ondan olmadı. Dediğinizi yaptım tiki kaldırıp oyuna girdim oyun içinden AMD 2.1 olarak ayarlayabiliyorum fakat onun üzerinde ki frame generation açılmıyor.
Hocam tamam o açtığınız AMD 2.1 FSR frame gen olarak kullaniliyor mod sayesinde fps artışı olması lazım. Oyunun orjinal olması gerekmiyor.

Hocam tamam o açtığınız AMD 2.1 FSR frame gen olarak kullaniliyor mod sayesinde FPS artışı olması lazım. Oyunun orijinal olması gerekmiyor.

Hocam şöyle söyleyim attığın link ile benim kullandığım aynı fsr tiki falan gözüküyor. Fakat yaptığımda tiki kapatmama rağmen oyun açılmıyor attığım fotoğrafta ki hatayı alıyorum. YouTube üzerinden başka bir link buldum onu denedim FG tikini ve FSR 2.1'i kapatıp oyuna girdim açıldı daha sonra oyunda FSR 2.1'i açtım orta ayarlarda 60 FPS civarı alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şöyle söyleyim attığın link ile benim kullandığım aynı FSR tiki falan gözüküyor. Fakat yaptığımda tiki kapatmama rağmen oyun açılmıyor attığım fotoğrafta ki hatayı alıyorum. YouTube üzerinden başka bir link buldum onu denedim fg tikini ve FSR 2.1'i kapatıp oyuna girdim açıldı daha sonra oyunda FSR 2.1'i açtım orta ayarlarda 60 FPS civarı alıyordum.

Hocam oyun açıldığında ayar sekmesi geliyor ya orayı SS atar mısınız? FSR, DLSS olan kısım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı