Marvel's Spider-Man Miles Morales PC sayfaları açıldı

PS Store'da olduğu gibi 50 dolar fiyat etiketine sahip olacaktır. Sony PC'ye 50 dolardan çıkardığı Uncharted ve God of War için 330TL istiyordu. Yani bu da 330TL olacaktır. Yine PS Store'daki 470TL'lik fiyattan iyi.
God of War ile bu bir mi ki ikisine de aynı parayı istesinler. Ben zamanında God of War PC’ye çıktığı gibi almıştım çünkü parasına değecek bir oyundu. Lakin bu DLC (oyun demeye içim el vermiyor) God of War ile aynı fiyattan çıkmamalı ki daha yeni Uncharted’ın 4. ve 5. oyunları 330 TL’den satışa sunuldu. Benim demek istediğim oyunun 50 veya 60 Dolar olması değil oyunun daha önce ve daha yeni 330 TL’den satışa sunulmuş 2 büyük serinin oyunlarıyla aynı kalitede olmamasına rağmen bu tarz fiyatlara satışa çıkacak olması.

23 tane dil var, Türkçe yok. Klasik Spider-Man saçmalığı.

1664019962749.png

Arapça dil seslendirmesi bile var oyunda. @Emre C Arapça dil seslendirmesiyle de ne oynanır, değil mi? :D

God of War ile bu bir mi ki ikisine de aynı parayı istesinler. Ben zamanında God of War PC’ye çıktığı gibi almıştım çünkü parasına değecek bir oyundu. Lakin bu DLC (oyun demeye içim el vermiyor) God of War ile aynı fiyattan çıkmamalı ki daha yeni Uncharted’ın 4. ve 5. oyunları 330 TL’den satışa sunuldu. Benim demek istediğim oyunun 50 veya 60 Dolar olması değil oyunun daha önce ve daha yeni 330 TL’den satışa sunulmuş 2 büyük serinin oyunlarıyla aynı kalitede olmamasına rağmen bu tarz fiyatlara satışa çıkacak olması.
Ona bakarsanız PS Store'da God of War 20 dolardan satılırken(Hatta indirimle 10 dolara düşmüş) Miles Morales 50 dolardan satılıyor. PC'ye de 50 dolardan çıkacaktır hadi bilemedik 40 dolar olsun yine 250TL civarlarında olur.

Eki Görüntüle 1526402

Arapça dil seslendirmesi bile var oyunda. @Emre C Arapça dil seslendirmesiyle de ne oynanır, değil mi? :D
Ben asıl satılmayacak olmasına rağmen Rusça desteklemesine koptum. Boykot ettikleri için Rusya'ya oyun satmıyorlar fakat desteklenen dillerde Rusça var.

Rusya korsan oyun kullanımının en yüksek olduğu bir ülke. Yapımcı firma kimse artık, bilemiyorum. Yapımcı firmanın Türk düşmanlığının olduğu belirgin duruyor.

Miles moralesde PC'ye geldiyse bütün Sony oyunları PC'ye geleceği bence doğrulanmıştır. Miles Morales ara oyun gibi bir şeydi PS5 çıkışı oyunuydu yani bence PS exclusive olarak durmalıydı cihazları açısından.

Geçen oyuna 250-300 arası bir fiyat söyledik 500 oldu umarım DLC gibi olan bir oyunu tam fiyattan satmazlar.
Geçen oyuna galiba sadece siz 250-300 dediniz. 50 dolardan çıkan God of War'un 330TL olduğu yerde kimse 60 dolardan satışa çıkacak olan Spider-Man'in 450TL'nin altında olacağına inancı yoktu. Hatta çoğu insanın beklentisi 600-700 iken 500TL ucuz geldi. Bu oyun aynı PS Store'da olduğu gibi 50 dolardan satışa çıkacaktır ki bu en az 330 hatta eğer kur güncellemesi var ise 400-500TL arası olacak demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı