Marvel's Spider-Man: Miles Moreles çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu!

330 çıksa keylerle falan 250 ye kapatmaya razı olabilirdim ama 500 den 350ye bile alsam o oynanış süresine değeceğini düşünmüyorum.

Ben bu fiyat işini de anlamadım ama Uncharted da 50 dolar ama 330 TL? Oyunlara göre kafalarına göre falan mı giriliyorlar bir standardı yok galiba şuanlık.

330TL ye satılan tüm oyunları kapatmak lazım bir ara, 200 lira fark var tüm ülkelerle aramızda en az.
Sackboy ile kur güncellemesi yaptılar. 60 dolar= 600TL, 50 dolar= 500TL şuan Sony için.

EA'in yeni nesil oyunlarının fiyatlarını gördükten sonra Sony'nin fiyatları en azından ''alınabilecek'' seviyede.

Kurun yükselmesi ve yerel fiyatlandırma eşiğinin kırılması ile artık Türkiye'de oyunculuk açısından saçma günler yaşanıyor.

O zaman umarım diğer oyunların fiyatlarını güncellemezler ne diyeyim. Bu kalitede oyunları keyler ile 250-350 bandında almak çok iyi oluyordu.
God of War ilk çıktığında Days Gone ve Horizon 50 dolardı ve TR'de 270TL idi fakat God of War'da 50 dolar olmasına rağmen 330TL olmuştu. Muhtemelen yakında onlara da zam gelir.

Ben Last of Us bekliyorum bir an önce es geçeceğim bunu.
2023 Q1'den önce beklemeyin bence ve ne yazık ki şunu demek zorunda kalıyorum. Umarım yanılmam çünkü eğer Aralık'ta da Last of Us gelirse bir çok kişi hem bütçe hem de zaman açısından Last of Us'ı belli süreliğine es geçecektir. Özellikle Christmas kutlayan ülkeler için 2022'de gelmez o oyun.

Last of us 70 dolardan mı gelecek PC'ye de?
Şu ana kadar hep PS Store fiyatıyla aynı veya daha pahalıdan çıkardılar. Yani evet 70 dolar olacaktır ki 60 dolar için 600TL istiyorlarsa 70 dolar içinde 700-800TL isterler.

Yeni konular

Geri
Yukarı