Çözüldü Marvels Spider-Man PC FSR ile gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bladius

Femtopat
Daha fazla  
Marvels Spider-Man PC FSR ile gelir mi sizce arkadaşlar. Bir de GTX1050 FSR kullanabiliyor mu ve FSR'ı açmak görüntü kalitesini çok etkiler mi sizce

Çözüm
An itibarıyla bazı oyun inceleme ve YouTuber'lara oyun verildi ve onlardan aldığım bilgilere göre oyunda AMD FSR bulunuyor ve sizin ekran kartınız GTX 1050 de bu özelliği destekliyor. Ayrıca FSR 2.0 zaten DLSS rakibi o yüzden görsel olarak gayet iyi merakınız olmasın ve NVIDIA Image Scaling (nıs) teknolojisini laptop kullanıyorsan açamazsın ve açmana da bende gerek yok. AMD FSR gayet yeterli.
Açıkçası GTX1050 gibi eski bir ekran kartı 45 FPS'yi görür diye tahmin ediyorum 60 ile aralarında fark olur mu bilmem eğer optimizasyon iyi olursa zaten PS4 kalitesi oluyor ve bu çoğu kullanıcıya yeter diye düşünüyorum. 4 gün kaldı bekleyip göreceğiz artık.
Bu oyun zamanında PS4'te oynatıldı. Çok üst düzey bir konsol değildi ama PC tarafına nasıl port edildiğini görmek gerekecek. FSR gelene kadar en azından NIS'i deneyimleyebilirsiniz. Akıcılığı sağlar.

Bu oyun zamanında PS4'te oynatıldı. Çok üst düzey bir konsol değildi ama PC tarafına nasıl port edildiğini görmek gerekecek. FSR gelene kadar en azından nıs'i deneyimleyebilirsiniz. Akıcılığı sağlar.

Hocam bildiğim kadarıyla nıs laptoplarda açılmıyor galiba extra donanım vs bir şeyler gerektiriyor açmasını biliyorsan yardımcı olabilir misin Excalibur G-850 modelini kullanıyorum.

Hocam bildiğim kadarıyla NIS laptoplarda açılmıyor galiba extra donanım vs bir şeyler gerektiriyor açmasını biliyorsan yardımcı olabilir misin Excalibur G-850 modelini kullanıyorum.
Bu konuda bir bilgiye sahip değilim ama aktif edebilenler olması lazımdı.

An itibarıyla bazı oyun inceleme ve YouTuber'lara oyun verildi ve onlardan aldığım bilgilere göre oyunda AMD FSR bulunuyor ve sizin ekran kartınız GTX 1050 de bu özelliği destekliyor. Ayrıca FSR 2.0 zaten DLSS rakibi o yüzden görsel olarak gayet iyi merakınız olmasın ve NVIDIA Image Scaling (nıs) teknolojisini laptop kullanıyorsan açamazsın ve açmana da bende gerek yok. AMD FSR gayet yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FSR 2.0, 1.0'dan çok daha iyi. Çok daha az bir görüntü kaybı olacaktır. Umarım iyi iş çıkartır Spider-Man'de.

Büyük ihtimal yarın çıkış saatine kadar görüntü ile ilgili tüm hatalar düzeltilmiş olur optimizasyonu güzel olan bir oyun olmuş düşük veya yüksek ayarlar (Ray Tracing hariç) görüntü kalitesini çok etkilemiyor. İyi oyunlar :D

Büyük ihtimal yarın çıkış saatine kadar görüntü ile ilgili tüm hatalar düzeltilmiş olur optimizasyonu güzel olan bir oyun olmuş düşük veya yüksek ayarlar (Ray Tracing hariç) görüntü kalitesini çok etkilemiyor. İyi oyunlar :D

Sorunlu bile çıksa her oyun gibi bu oyunada ilk gün yaması gelecektir ve çoğu hata çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı