Çözüldü Marvel's Spider-Man PC'de donup kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

kahraman1127

Decapat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
R7 5800h
Torrent üzerinden Marvel's Spider-Man yükledim ve oynuyordum ama bir yerde oyun donup kalıyor (resimdeki gibi) ve devam edemiyorum. (Normalde korsan indirmem ama çok pahalı :D) Bu sorunu nasıl çözebilirim?

İşlemci: R7 5800h
Ekran kartı: RTX 3060

Ayarlar: Ultra + Dlss Balance
Ekran görüntüsü 2022-08-26 001147.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Torrent üzerinden Marvel's Spider-Man yükledim ve oynuyordum ama bir yerde oyun donup kalıyor (resimdeki gibi) ve devam edemiyorum. (normalde korsan indirmem ama çok pahalı :D) bu sorunu nasıl çözebilirim?

İşlemci: R7 5800H.
Ekran kartı: RTX 3060.

Ayarlar: Ultra + DLSS balanceEki Görüntüle 1495953

Hocam orada yapmanız gereken basılı tutun Click'e bende okumamıştım başka oyledeneyin.
Torrent üzerinden Marvel's Spider-Man yükledim ve oynuyordum ama bir yerde oyun donup kalıyor (resimdeki gibi) ve devam edemiyorum. (normalde korsan indirmem ama çok pahalı :D) bu sorunu nasıl çözebilirim?

İşlemci: R7 5800H.
Ekran kartı: RTX 3060.

Ayarlar: Ultra + DLSS balanceEki Görüntüle 1495953

Hocam orada yapmanız gereken basılı tutun Click'e bende okumamıştım başka oyledeneyin.

Çözüm
Bende oyuna para vermekten bıkan birisiyim. Korsan indirme yapmayı güvenli bulmadığım için İtemsatıştan hesap alıp offline oynuyorum. Şuana kadar bir sorun yaşamadım. Mümkün mertebe de sorun yaşamadığım satıcıyı değiştirmem.

Yarın sabah deneyip geri bildirim vereceğim.

Buyuk ihtimalle bu sorunu orijinalini alarak cozebilirsin. Korsan konusunda forumda destek verilmesi yasak.

Bilmiyordum. Bir daha açmam.

Bende oyuna para vermekten bıkan birisiyim. Korsan indirme yapmayı güvenli bulmadığım için İtemsatış'tan hesap alıp offline oynuyorum. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Mümkün mertebe de sorun yaşamadığım satıcıyı değiştirmem.

Yaptığınız iş ile ilgili detaylı bilgi verir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı